Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.
Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102
Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....
Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...
Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.
Vijf maal diverse dolken/machette en bajonets. WO II. Afmeting: 30 x 61 cm. In goede staat.
Mooie Indonesische kris met figuur met slagtanden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 46 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Bijzondere brede gouden armband, 585/000. Een pennenarmband met ruitvormig geconturneerde schakels deels voorzien van een waaiervormige bewerking. Met bakslot en veiligheid. Breedte 26 mm, lengte 21 c...
Set gouden sieraden, demi parure, met een armband, broche en oorhangers, in o cassette. Samengesteld, Louis XVI & Art Deco. Armband met een Milanese gevlochten band met bewerking, versierd met een rec...
Jan Knikker. 1889 - 1957. Duinlandschap met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.
Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke GG 585/000 streekbroche. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloedkoraal, f...
Johannes Hendricus Jurres. 1875 - 1946. Paard met Arabische figuren in grot. Olieverf op linnen. Afmeting: 126 x 100 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Oud 30-er jaren dubbelzijdig emaille reclamebord 'Te huur 't Gildenhuis'. Lichte randschade. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
Bronzen dame op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta historisme dekselpot met kinderbuste. Circa 1880. Eén rozet vervangen. Gemerkt U en C. Afmeting: 23 - 15 ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma keramieken tafellampen met florale en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...
Zilveren suikerbak, 916/000, Russisch, Rond model met bewerkte rand en hengsel versierd met bandwerk. De binnenzijde van de suikerbak is voorzien van een vergulding. 1958-1994. ø11x12cm. ca 193 gram. ...
Cassette met 2 heilige Indiase figuren uit zilver, BWG, Ganesha en Lakshmi. In originele cassette van BTj Jewellers uit Delhi. 6x4x8cm. In goede staat
Zilveren tafelbel, 833/000, versierd met biedermeier graveerwerk voorzien van koperen binnenbel. MT.: J.Held Amsterdam, jl.W:1856, ø9x17cm. Enkele deuken langs de rand verder in goede staat
Drie vulpennen van Waterman, waarvan één met een gouden punt.. Een stalen pen, een zwarte pen met gouden punt en een zwart gevlamde pen. In redelijk goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zilveren chatelaine, 835/000, met 2 tonnen en 3 signetten, voorzien van musketonhaak. Niekerk, Schoonhoven. ca 53 gram. 28 cm. In goede staat
Antieke Chinees porseleinen schaal met symbolen, bodemmerk en Chinese voorwerpen. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse Duitse porseleinen handbeschilderde borden. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuw, gemerkt F en blindmerk (A.O?). Eén groot K.P.M. bord, circa 1900. Twee K.P.M. borden met goud rand, circa 19...
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring in een brede V-vorm met een opengewerkte kant en in het midden tussen de band een peervormige rozet met in het midden een peervormig gefacetteerd...
Zes maal antiek religieus. Bestaande uit: Vijf miskelken van tin, 18e - 19e eeuw, merktekens. Eén bronzen houder. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Duits messing schaaltje met gems. Verso Berndorf. Afmeting: 12 x 15 x 1 cm. In goede staat.
Drie moderne aardewerken sculpturen. Bestaande uit: Terracotta, gesigneerd D.B., Dora Bittkamp. Terracotta/zwart, voorover gebukte man. Abstracte figuur, zwart. Afmeting: 15 -19 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zilveren beker cilindervormig met dubbele filetrand, op ronde voet met bewerkte rand. Vermoedelijk Augsburg, begin 19e eeuw. ø8x10cm. ca 144 gram. In goede staat.
Zilveren spiegel, 833/000, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipennenhouder. Driehoekig gecontourneerde spiegel gemaakt uit 2 halve ronde tasbeugels opengewerkt en versierd met bloemen, bevestigd aan ...
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Havengezicht. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 22 x 33 cm. In goede staat.
Uitgebreide Italiaanse kerststal set. Circa 1980. Papier maché of compositie. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke poëzie albums. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen reukverdrijvers. Circa 1930. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
Belgische geglazuurde keramieken Art Deco-stijl vaas met kikkers. Gemerkt Thulin. Afmeting: 14 x 19 cm ø. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, rond model met florale bewerking met gekrulde greep met bladeren. Voorzien van koperen binnenbel. MT.: Held, Amsterdam, jl.:t : 1878. ø10x18cm. Rand wat gedeukt, verder in ...
Inktstel met 2 kristallen geslepen potjes met zilveren gecontourneerde dop met graveerwerk, geplaatst op een zilveren rechthoekig gecontourneerde houder met graveerwerk en 2 zilveren pennenhouder en b...
Zilveren klemband, 800/000, met bewerking in Finse stijl. breedte 13-20mm, ca 34,6 gram. 54 mm. In goede staat
Geelgouden kruis, 585/000, versierd met cantille en knopjes bezet met zaadparel. 28x49mm inclusief oog. ca 1,9 gram. In goede staat.
Antieke mahoniehouten portre montre horlogehouder met messing monturen. Afmeting: 30 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Oude lederen dokterstas met verchroomde sluiting. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 18 x 23 x 37 cm. In goede staat.