Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Zuid-Duitse wandklok
Ergebnis: 600 EUR

Grote antieke Zuid-Duitse wandklok met 'Kuhzwanspendel' en houtgepint uurwerk. Slagwerk op twee bellen. Handbeschilderde wijzerplaat. Geen deurtjes. Afmeting: 45 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Wuba tafelklok
Ergebnis: 60 EUR

Wortelnoten Wuba tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Josephiente met brons. Afmeting: 34 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Startpreis 180 EUR

Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Electrische moederklok, 1930 - 1950
Ergebnis: 40 EUR

Electrische moederklok. B. Eijsbouts, Asten-Holland. Circa 1930 - 1950. Scheur in glas. Afmeting: 50 x 14 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Mysterieuze klok
Startpreis 90 EUR

Mysterieuze kunststof klok met batterij functie. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.

Duitse buffet Kienzle klok, 1940
Ergebnis: 20 EUR

Duitse notenhouten buffet Kienzle klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Circa 1940. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.

Oude mysterieuze pendule (vrouw)
Startpreis 70 EUR

Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Villeroy & Boch klokkenstel, 1915
Ergebnis: 50 EUR

Villeroy & Boch keramieken klokkenstel. Circa 1915. Decor Flamand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 23 30 cm. In goede staat.

Grote tafelklok , 1880
Startpreis 400 EUR

Zeer grote Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met kwartier-slag. Circa 1880. Uurwerk genummerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Antieke Franse klok, 1915
Ergebnis: 650 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regulateur, 1915
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.

Orgelgebogen commode, 18e eeuw
Startpreis 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.

Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast met ranken en cherubijnkoppen en lade. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 198 x 140 x 70 cm. In goede staat.

Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 650 EUR

Originele 17e - 18e eeuwse Hollandse Zeeuwse Renaissance kast. Twee-delig met originele sloten en beslag. Rijk lijstenwerk met ebbenhout en leeuwenkoppen. Zijkanten ingelegd. Afmeting: 164 x 165 x 66 ...

Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 140 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse notenhouten kist met ster-intarsia. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 75 x 57 x 116 cm. In goede staat.

Antieke penantkast, 1860
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.

Art Deco theekastje, 1920
Startpreis 80 EUR

Hollandse eikenhouten Art Deco theekast. Circa 1920. Afmeting: 69 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Empire tafel, 1820
Ergebnis: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.

Neo Gotische spinde, 19e eeuw
Startpreis 295 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.

Hollandse meidenkast, 1860
Startpreis 150 EUR

Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.

Art Deco secretaire, 1915
Startpreis 500 EUR

Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...

Eiken hoekstoel, 1915
Ergebnis: 30 EUR

Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.