Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Twee Chinese porseleinen trekpotten. Eén grote trekpot, 17e - 18e eeuw, lichte glazuurschade + één kleine trekpot, 19e - 20e eeuw. Afmeting: 10 x 19 x 13 cm + 8,5 x 14 x 13 cm. In goede staat.
Surrealistische bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Twee blauwe Chinese penselenpotten. Eén maal met floraal decor. Eén maal met landschap/huizen decor. Eind 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Belgische bronzen 'Manneke Pis' op rood marmeren piedestal. Circa 1900. Marmer gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Antieke terracotta buste. Sole Mio. Meisje met mandoline. Gesigneerd J. van Vaerenbergh. Circa 1900. Chips bij voet. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Grote keramieken schaal met blauw/groene glazuur. Gesigneerd Han Boerrigter. Landschap decor. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.