Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Inktstel, historisme-stijl + drie antieke blakers. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.
Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...
Hollandse School. 18e - 19e Eeuw. Fries interieur met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 53 cm. In redelijke staat.
Wit metalen design tafellamp. 70-er Jaren. GEPO. Gebroeders Posthuma, Amsterdam. Basement bedeukt. Afmeting: 49 x 40 x 34 cm. In redelijke staat.
Vijf maal apothekers reclame Sanatogen. Circa 1930. Bestaande uit: Houten toonbankhouder. Drie blikken. Eén Sanatogen glazen voorraad pot. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Oude Japanse uitschuifbare metalen opiumpijp met goudkleurige florale beschildering. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.