Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden oorstekers met zirconia
Ergebnis: 50 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met zirconia. Oorknoppen met steker en veersluiting voorzien van een rechthoekig bewerkte knop in het midden bezet met 2 ronde zirconia's. Grootte 7x13mm. ca 1,2 gram

Affiche Toulouse Lautrec 1959
Ergebnis: 110 EUR

Affiche Toulouse Lautrec 1959. Musée Jacquemant André. Portret Toulouse Lantrec. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Gouden armband, Frans gourmet
Ergebnis: 550 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een bewerkte Frans gourmetschakel voorzien van ballen met een ribbewerking. Voorzien van een uitgewerkte sluiting versierd met zaadparels. Met bakslot en veiligheid. B...

Zilveren petit four schep
Startpreis 40 EUR

Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat

2 Zilveren tafelborstels
Startpreis 90 EUR

Twee zilveren tafelborstels, 833/000, ovaal model één met een landschap en één met figuren in een herberg. MT.: -H.Hooijkaas, Schoonhoven en Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. 7-11cm. In goede staat

Zilveren trommel
Ergebnis: 275 EUR

Zilveren trommel, 925/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel, voorzien van een vergulde binnenzijde. 12x10x10cm. ca 390 gram. Importeurteken: C.Bos & Zn, Amsterdam. MT.: I.M.A. di Gu...

Lot zilveren lepeltjes (16x)
Startpreis 75 EUR

Lot met zilveren lepeltjes, 835/000, 10 theelepels met puntbak en art deco gevormde steel en 6 kleine lepeltjes met een puntbak, deels getorste steel met gecontourneerd en gegraveerd uiteinde. 9,5-11c...

P.J.A. Wagemans, Gezicht op Delfshaven
Ergebnis: 325 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Gezicht op Delfshaven. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ter Meulen, Schaapskudde bij avond
Startpreis 325 EUR

Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Alchemist in interieur
Ergebnis: 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Alchemist in interieur. Olieverf op koper. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.

Brede gouden ring met diamant
Ergebnis: 2.000 EUR

Brede gouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden een witgouden peervorm waarin diverse diamanten zijn gezet. Om deze peervorm zitten in het roodgoud diverse diamanten met een ch...

Gouden choker
Startpreis 350 EUR

Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat

Bloedkoralen collier met gouden streekslot
Startpreis 500 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden streeksluitig, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5,5mm, voorzien van grote geelgouden streeksluiting in de vorm van een knoop met filigrain e...

Gouden oorhaken met bloedkoraal
Startpreis 100 EUR

Geelgouden oorhaken, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorhaken met zwanenhals voorzien van een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorknop 11,5 mm. ca 2,2 gram. In goede staat

Collier en armband uit bloedkoraal met gouden slot
Startpreis 450 EUR

Collier en armband uit bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Een collier en een armband met 3 rijen ronde bloedkoralen, ø4mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting in bloemvorm met in het...

Zilveren beker, 1880
Startpreis 1.400 EUR

Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...

3x Antieke geweren, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startpreis 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Lang dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startpreis 450 EUR

Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Authentiek Spitfire vliegtuig compas
Ergebnis: 105 EUR

Authentiek Spitfire vliegtuig compas. Type P.8.M. No.: 135458 B. Afmeting: 8 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Authentieke Lancaster bommenwerper richtingsmeter
Startpreis 100 EUR

Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.

Oude Indonesische kris
Startpreis 40 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

3x Antieke tassa's
Startpreis 40 EUR

Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...

Antieke fotolijst, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.