Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden ring met bloedkoraal
Ergebnis: 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met mooie ovaal cabouchon bloedkoraal gezet in een opengewerkte rand, voorzien van geschulpte rand, met bollen en getorste bewerking. kop 23x20. ca 4,0 gram. In goede staat

2 Odeurflaconnen
Startpreis 40 EUR

Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...

5x Antiek tin
Ergebnis: 40 EUR

Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.

6x Diverse tinnen kannen
Ergebnis: 45 EUR

Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Ergebnis: 30 EUR

Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Gouden ring met aquamarijn en rookkwarts
Ergebnis: 285 EUR

Grove geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn en rookkwarts. Brede ring met 2 grote baquette geslepen stenen, een rookkwarts en een aquamarijn, ca 7x14mm. De ring is aan de kop voorzien van een geruw...

Gouden oorknoppen
Ergebnis: 80 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, soort wolknopjes, ø 11 mm. ca 3,3 gram. In goede staat

Messing kandelaar, 1870
Startpreis 140 EUR

19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bruno Magli tas, Bologna Italia
Startpreis 80 EUR

Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.

Deens zilveren bestek, 7x
Ergebnis: 120 EUR

Zeven zilveren bestekdelen, Deens 826/000, bestaande uit een opdienlepel, een tafellepel en dessertlepel, 3 vleeswarenvorkjes en een theelepel. Allen voorzien van een steel met hamerslag en een geprof...

Zilveren theebusje
Ergebnis: 175 EUR

Zilveren theebus, ovaal model, met randen met rozetten en versierd met bewerkingen met bloemenmanden, geplaatst in bewerkte lijsten. 8x6x10cm. ca 170 gram. In zeer goede staat

4 Zilveren potjes, 3 met blauw glas
Ergebnis: 100 EUR

Vier zilveren bakjes, 835/000, een rond bakje met cannelures en floraal motief geplaatst op 4 klauwpootjes met parelrand, ø6x5cm, MT.: M.Th. Ponsioen, Schoonhoven, en een specerijen set met 3 blauw gl...

Italiaanse lamp
Startpreis 30 EUR

Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.

3x Porseleinen plaquettes
Startpreis 80 EUR

Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Antieke messing microscoop in kist
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.

2 Zilveren fotolijsten
Ergebnis: 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat

2x Album met 195 foto's (opera)
Startpreis 150 EUR

Twee albums met 195 foto's/kaarten betreffende opera. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 8 cm. In goede staat.

5x Oude waaiers, 20e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

3 Delen zilver
Startpreis 40 EUR

Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...

Zilveren strooilepel 1845
Ergebnis: 75 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met ajourgezaagde bak en gecontourneerde steel. Anno 1845. Knik in steel. Mt.: Vermoedelijk N. v/d Hoeven - Rotterdam. Afmeting: L 17,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.

Zilveren schenkkan
Ergebnis: 480 EUR

Zilveren schenkkan, 800/000, cilindervormig model met schenktuit, deksel met houten knop en voorzien van een houten greep. 18x8x15cm. Rondom wat gedeukt. Vermoedelijk Duits.

Grote zilveren broche
Startpreis 25 EUR

Grote zilveren broche met steen met aders, soort houtsteen. 4x7 cm ca 21 gram. In goede staat

Zilveren armband met diamant
Startpreis 60 EUR

Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw

Reclameplaat 'Tungsram Krypton'
Ergebnis: 75 EUR

Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.