Geelgouden ring, 585/000, met mooie ovaal cabouchon bloedkoraal gezet in een opengewerkte rand, voorzien van geschulpte rand, met bollen en getorste bewerking. kop 23x20. ca 4,0 gram. In goede staat
Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...
Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Grove geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn en rookkwarts. Brede ring met 2 grote baquette geslepen stenen, een rookkwarts en een aquamarijn, ca 7x14mm. De ring is aan de kop voorzien van een geruw...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, soort wolknopjes, ø 11 mm. ca 3,3 gram. In goede staat
19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Zeven zilveren bestekdelen, Deens 826/000, bestaande uit een opdienlepel, een tafellepel en dessertlepel, 3 vleeswarenvorkjes en een theelepel. Allen voorzien van een steel met hamerslag en een geprof...
Zilveren theebus, ovaal model, met randen met rozetten en versierd met bewerkingen met bloemenmanden, geplaatst in bewerkte lijsten. 8x6x10cm. ca 170 gram. In zeer goede staat
Vier zilveren bakjes, 835/000, een rond bakje met cannelures en floraal motief geplaatst op 4 klauwpootjes met parelrand, ø6x5cm, MT.: M.Th. Ponsioen, Schoonhoven, en een specerijen set met 3 blauw gl...
Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Twee albums met 195 foto's/kaarten betreffende opera. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 8 cm. In goede staat.
Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...
Zilveren strooilepel, 833/000, met ajourgezaagde bak en gecontourneerde steel. Anno 1845. Knik in steel. Mt.: Vermoedelijk N. v/d Hoeven - Rotterdam. Afmeting: L 17,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.
Zilveren schenkkan, 800/000, cilindervormig model met schenktuit, deksel met houten knop en voorzien van een houten greep. 18x8x15cm. Rondom wat gedeukt. Vermoedelijk Duits.
Grote zilveren broche met steen met aders, soort houtsteen. 4x7 cm ca 21 gram. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw
Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.