Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Russische lakdoos
Startpreis 70 EUR

Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

J. Melcher, Zuid-Duits interieur
Startpreis 300 EUR

Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.

Vossenkop salontafel
Startpreis 150 EUR

Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102

Zilveren kledingborstel
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...

5x Delftse borden , 18e eeuw
Startpreis 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence mangaan borden met chinoiserie decors. Met bijl teken. Twee randschades, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

A. v.d. Pol, Hollands landschap met koeien
Startpreis 300 EUR

Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.

Antieke Quatro bijbel
Startpreis 150 EUR

Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.

E. Schalbroek, Handwerkende vrouw
Ergebnis: 270 EUR

E. Schalbroek. 1853 - 1935. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.

Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startpreis 60 EUR

Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden Venetiaans collier
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat

Thüringen porselein
Startpreis 100 EUR

Duitse Thüringen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Man bij wijnvat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Emaille Heilig kruis
Startpreis 25 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

3x Chinese voor-ouder portretten
Ergebnis: 75 EUR

Drie oude/antieke Chinese handgeschilderde voor-ouder portretten. Olieverf op linnen Afmeting: 48 x 30 cm. In goede staat.

Zilveren pijpcomfoor
Startpreis 180 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...

Imari siervaas, 19e eeuw
Startpreis 140 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke emmer + kolenstoof
Ergebnis: 25 EUR

19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.

4x Mahoniehouten stoelen, 19e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rozen. Eén stoel verbinding iets los. Afmeting: 95 x 44 x 50 cm. In goede staat.

Chinese aquarel, waaier in lijst (1920)
Ergebnis: 50 EUR

Chinese waaier. Eerste helft 20e eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.

Zilveren oorknoppen, hart diamant
Startpreis 20 EUR

Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw

2 Oude Chinese kommetjes
Ergebnis: 230 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met bruine lusterglazuur. Afmeting: 6,5 x 12,2 cm ø. In goede staat.

Witgouden ring met diamant, Art Deco
Startpreis 750 EUR

Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...

Evert Rabbers, Ganzen en koe in weiland
Startpreis 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ganzen en koe in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.

Antieke opaline petroleumlamp, 1900
Ergebnis: 15 EUR

Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen lamp
Ergebnis: 75 EUR

Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Almati, Oosters portret oude man
Startpreis 80 EUR

Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees Imari bord, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Imari bord met vogel bij bloesemboom + goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Antieke zilveren borstel
Ergebnis: 30 EUR

Antieke zilveren kledingborstel, 833/000, ovaaL model met glad zilveren bovenkant met dubbele filetrand. deuk in. MT.: Firma Dahlia Amsterdam. Grootte11x8,5cm. In goede staat

Art Print Keith Haring, Fantasie figuren
Startpreis 120 EUR

Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Oorknoppen libelle
Ergebnis: 75 EUR

Oorknoppen, 416/000, bezet met blauw topaas, peridoot en diamant. ca 1,2 gram. 13x9mm. Nieuw

B. Gielkens, Abstract
Startpreis 100 EUR

Beppie Gielkens. 1942 - ........ . Abstracte compositie op geschept papier. Gemengde techniek. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen
Ergebnis: 900 EUR

Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.

Marten Randa, Dreams
Startpreis 200 EUR

Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Startpreis 300 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Ergebnis: 40 EUR

Zes maal porselein. 21e Eeuw. Bestaande uit: Tafelstuk + bovenop figuren + Drie puddingvormen + Franse Fayence dekseldoos, handbeschilderd, Clamecy 157. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Gouden herenring met hematiet
Ergebnis: 80 EUR

Gouden herenring, 585/000, met hematiet. Ring met dubbele bolle band, in het midden bezet met een ovale platte hematiet, 13x10 mm. Band iets beschadigd. ø 62 ca. 3,7 gram.

Ongesigneerd, Man met draaiorgel
Ergebnis: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten. Bestaande uit: Blauw decor met tekens + mangaan landschaps decor. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Acht Chinese schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.

3x oud Duits blikken speelgoed
Startpreis 100 EUR

Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...

J. Bijtel, Hollands riviergezicht
Startpreis 250 EUR

Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startpreis 170 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.

Familie Verte dekseldoos
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met rode hoed
Startpreis 200 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.

Hollandse eiken kuifkast, 1860
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kuifkast. Louis Philippe. Circa 1860. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Lehmann blikken speelgoed
Startpreis 30 EUR

Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing theepot
Startpreis 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met bloemen
Ergebnis: 160 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast, 1840
Startpreis 200 EUR

Eiken twee-deurs kast. Massief. Circa 1840. Afmeting: 180 x 168 x 54 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Fleischmann 4236 H0, DB 221 010-0
Ergebnis: 50 EUR

Fleischmann 4236 H0, DB 221 010-0 Diesellok met originele verpakking, in goede staat

Lot diversen (12x)
Ergebnis: 30 EUR

Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...

J.H. Wijsmuller, Boerenhuis bij sloot in avond
Ergebnis: 225 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Keizer geel
Ergebnis: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 173 x 112 cm
Ergebnis: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.

2x Meissen porselein
Startpreis 20 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

Trix H0 22435 (krokodil) 20222
Ergebnis: 70 EUR

Trix H0 22435 (krokodil) 20222 met originele verpakking en in goede staat.

Oude Japanse Kutani vaas
Startpreis 50 EUR

Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

2x Tapijt, 85 x 63 cm / 97 x 70 cm
Startpreis 70 EUR

Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...

Piko H0 59141
Ergebnis: 45 EUR

Piko H0 59141, E-Lok Rh 482 037-9(Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat

Antieke Jugendstil rookverdrijver
Ergebnis: 70 EUR

Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

2x Japanse Imari borden
Startpreis 55 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinees bronzen Foo-hond
Startpreis 1.600 EUR

Zeer grote oude Chinese bronzen cloisonne Foo-hond met boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 55 x 22 cm. In goede staat.

Fleischmann 4367 H0, 1043 006-4
Startpreis 60 EUR

Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat

Majolica tabakspot, 1900
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.

Bronzen figuur, Pierrot
Startpreis 250 EUR

Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Ergebnis: 50 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.

2x Fleischmann H0: 4327 en 4345
Ergebnis: 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4327 DB 141 414-3 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4345 Ae 3/6 110 10647 met originele verpakking en in goede staat.

Zilveren ring met diamant
Startpreis 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw

Houtgesneden Madonna
Startpreis 175 EUR

Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Dolfijnen
Ergebnis: 80 EUR

Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.

Roco H0, 63994, 2016 903-3
Ergebnis: 50 EUR

Roco H0, 63994, 2016 903-3 (LTE/European Bulls) met originele verpakking en in goede staat.

Groot astronomisch weerstation
Startpreis 2.250 EUR

Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Ergebnis: 240 EUR

Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.

Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startpreis 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.

Monogram A.P., Eendenfamilie
Ergebnis: 60 EUR

Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Antiek porseleinen klokje, 1930
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

2x Hollandse werken
Startpreis 60 EUR

Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.

Martin Dittberner, Divers
Startpreis 50 EUR

Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.