19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.
Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.
Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.
Oosterse houten tablet met intarsia. Figuren voorstelling. Gemaakt van diverse houtsoorten en been? 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 51 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Stijlvolle messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Oude zakkroonluchter met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Chinese handwerk hoofdbedekking met florale decor en gouddraad. Op standaard. Afmeting: 35 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met marmeren basis. Circa 1900. Jongen met blaasinstrument en hond. Afmeting: 35 x 17 x 13 cm. In goede staat.