Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Antieke schildpad visitekaarthouders
Startpreis 80 EUR

Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Charles Dix figuur, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

Antieke 19e eeuwse vuurvergulde Charles Dix figuur. Op latere zwart marmeren basement. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Kavel diverse aanstekers
Ergebnis: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw
Ergebnis: 650 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Kindertafel + stoel
Startpreis 25 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen voorwerpen
Startpreis 40 EUR

Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

2x Staande lampen
Ergebnis: 40 EUR

Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.

Eiken ladenkast, 1850
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode. Circa 1850. Handvaten later. Afmeting: 95 x 93 x 41 cm. In redelijke/goede staat.

Hollandse eiken klaptafel, 1880
Ergebnis: 65 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance klaptafel (wandtafel of eettafel). Circa 1880. Afmeting: 75 x 45 x 80 cm en 75 x 89 x 81 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke porseleinen figuren
Ergebnis: 25 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc.
Startpreis 40 EUR

Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Startpreis 30 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.

2x Dekselvaasjes met Foo hond
Ergebnis: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Gestoken minisetje
Startpreis 200 EUR

Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.

18e Eeuws 4-pas tegeltableau
Ergebnis: 35 EUR

18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine
Ergebnis: 90 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten bijzettafel
Startpreis 225 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Chinese inktpot, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Lot divers jade stukken (10x)
Startpreis 200 EUR

Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Gouden broche/hanger met camee
Ergebnis: 45 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000, met camee. Ovale broche met geschulpte rand met graveerwerk in het midden bezet met een ovale camee. 30x37mm. ca 7,6 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur & rammelaar
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren miniatuur en rammelaar, 835/000, een miniatuur van een vrouw met juk met emmers en een rammelaar in de vorm van een bloemkelk, zonder bijtring. totaal ca 37 gram.

Tinnen kastanjevaas, 1800
Ergebnis: 40 EUR

Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel
Startpreis 30 EUR

Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met drie-kantige steel en gegraveerde bak. 10 Nov. 1930. Lengte 13 cm. Gewicht: circa 28 gr. In goede staat.