Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.
Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal v...
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gave eikenhouten regulateur met geslepen glas en mooie gestoken klokkast. Circa: 1920. Uurwerk Pfeilkreuz. Afmeting: 85 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenpruiken voor porseleinen poppen. Afmeting: circa 15 x 25 x 10 cm. In goede staat en Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.
Antieke koper bewerkte handspiegel, facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Kavel met 4 oude boeken: 1x "In honderd jaren 1840-1940" door Broeder Hyancinthus B.D.O., 1x "Liber Usualis Missae et Officii pro Dominicis et festis", Desclée & Socii 1937, 1x "Pouvour du Pape au moy...
Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.
Drie maal staande lampen. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 - 170 cm. In goede staat.
Drie maal kopergeslagen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal paraplubak. Twee maal wandschotels met figuren decors. Afmeting: 37 - 52 cm. In goede staat.
Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. Personages. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. Stilleven met beelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Twee vergulde broches, één versierd met parel en blauwe steentjes en één versierd met een roze steentje. 40-45 mm.
Collier van benenkralen met 2 cilindervormig gesneden hangers, 23x12mm. ca 52-10cm. ca 13 gram.
Lot met 7 zilveren sterrenbeelden. Diverse modellen, 925/000. Totaal ca 19 gram, 11x18mm-25 mm. Nieuw
Twee paar zilveren oorhangers, 925/000. brisures met peervormige hangers.
Lot zakhorloges, één zilveren en één staal met beschermkast. Bij zilveren zit scharnierdeksel los, bij beiden ontbreekt een wijzer. ø43-48mm.
Zilveren creolen, 835/000, bolmodel met draadbewerking aan de onderzijde. ø 3,8cm. ca 12,3 gram.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.