Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma vazen met keizerlijke figuren, goud en florale decors. Afmeting: 18,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met binnenhouder, in pompoenvorm met Foo hond. Bodemmerk. Chips. 19e Eeuw. Afmeting: 12 x 19 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvaasjes met kersenboom bloesem-, vogels- en , goud decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Vijf delen oud Chinees jade. Eén maal geluksring met standaard. Eén maal pen-aflegger. Eén maal geluksscepter. Twee maal jade stenen. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot + aquarel, haan, gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 cm en 14 - 9 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten + deksels, met tekens en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot + deksel en figuren in interieur decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 29 x 19 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en fijn gedecoreerde bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.
Handbeschilderde Meissen porseleinen sierbord met musicerende putti en goud decor met gouden M. Circa: 1900. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Groot drie-delig goud-imari porseleinen kaststel met paradijsvogels en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen olifant. Circa: 9,5 x 14 x 5 cm. In goede staat.
Dresden porseleinen opgewerkte bonbonschaal met vogels decor + bloemmerk F.N.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Twee porseleinen beeldengroepen. Tweede helft 20e eeuw. Eén vinger af. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse aardewerken plaquette met Arabische figuren voorstelling. Chips linksboven. Afmeting: 2 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse Fürstenberg porseleinen ampfora dekselvaas met ramskoppen. Handbeschilderd door A.H. Handgemalt. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese-Kantonese vaas met florale en vogel decors. Met bodemmerk en houtgestoken console. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen sierbord met figuren in interieur decor en florale decor, met vleermuizen en goud decor. Met bodemmerk. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 26,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Geetst bamboe decor en tekst. Afmeting: 11 x 17,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en tekst geetst. Afmeting: 8 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk, karper op deksel en florale decor. Afmeting: 9 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont, figuren + goud decor. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen plaquette met berglandschap + tekst, in houten lijst. Met signatuur. Afmeting: 74 x 21 cm. In goede staat.
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe dessert/papborden, met vazen en florale decors. Eén bord minimale chip, één bord minimale randglazuurschade, één bord minimale chip, één bord haarlijn...
Twee grote Chinese, Kantonese porseleinen vazen met figuren en goud decors + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...
Twee grote Delftse Porceleyne Fles sierschotels. Circa: 1920. Eén maal naar Louis Apol. Eén maal naar Anton Mauve. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Drie Duitse K.P.M. porseleinen opengewerkte bonbonschalen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen beelden. 20e Eeuw. Eén roofvogel, Unterweissbach. Handbeschilderd door A.H. Eén kaketoe, K.P.M. Handbeschilderd door Svetlana Storogenko. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Acht Engelse Wedgwood sierschotels met wildvoorstelling. 80-er Jaren. 'Colin Newmans Country Panorama's'. Afmeting: 21 cm ø. In goede staat.
Drie Duitse Thüringen porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Handgemalt A.H. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Zes delen Delfts keramiek van Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, één kruik, twee vazen. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Oude Duitse Fürstenberg porseleinen figurengroep. Arabische jongen bij paard. Eén oor beschadigd. Afmeting: 28 x 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 18e -19e eeuwse Duitse Fayence polychrome borden. Twee kleinere borden, goed. Vier grotere borden met haarlijnen en deels gerestaureerd. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Japanse Imari porseleinen vaas met figuren, vogels, landschappen en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 36 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Vijf delen Duits Fürstenberg porselein. 20e Eeuw. Twee kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Handbeschilderd A.H. Drie bonbonnieres, Louis Seize-stijl, Handbeschilderd A.H. Afmeting: 17 - 24 cm. In go...