Kristallen parfumflacon met geelgouden dop en kraag, 585/000. Peervormige flacon met slijpsel op ronde voet, deels afgebroken voorzien van gouden kraag en dop met bolle bewerking en graveerwerk. wat g...
Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Groot lot plated bestek bestaande uit: 12 Christofle ijslepels, Christofle eierlepel, WMF asperge schep + taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje
Oude Duitse 'Schierholz' porselein figurengroep met mand. 20e Eeuw. Handbeschilderd met opgewerkte bloemen, putti en goud decor. Minimale chip. Afmeting: H. 22 x 25 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts op een ronde voet versierd met cannelures en voorzien van 4 armen. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, rond 1900. Grootte 21x21x26cm. In goede staat
Geelgouden koordcollier, 585/000, breedte 2,1 mm. Lengte 50 cm. ca 3,3 gram. In goede staat
Zilveren staaframmelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Klein scheurtje onder fluit, verder in goede staat.
Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...
Drie oude/antieke koperen/messing seinlampen. 20e Eeuw. Grote roodkoperen is eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.