19e Eeuwse vergulde ovale spiegel. Twee kleurig. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten neogotisch kistje met religeuze panelen rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 x 70 cm. In goede staat.
Uitneembare Hollandse grenenhouten kast, in oude bierverf. Circa: 1820. Afmeting: 156 x 60 x 210 cm. In goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten klein pronkkastje. Circa 1880, Gründerzeit. Kastje is twee-delig, heeft origineel beslag + sleutel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 172 x 88 x 45 cm. In goede staat...
19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.
Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.
Notenhouten Hollandse Willem III bureaustoel. Circa: 1870. Afmeting: 78 x 66 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Engelse bijzettafel met intarsia. Lichtschade. Afmeting: 56 x 45 cm ø. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten één-deurs broodspinde. Eén kras bovenop. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 61 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten breistoel met velours stoffering. Louis Philippe. Circa: 1870. Afmeting: 92 x 62 x 75 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen. Restauraties. Afmeting: 90 x 50 x 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten klaptafel met lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 72 x 68 x 45 cm. en 72 x 68 x 75 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws eikenhouten hangkastje + wandtafel met lade. Afmeting: 67 x 69 x 44 cm. en 62 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kolenkist. Afmeting: 55 x 65 x 33 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, Afmeting 190x112x50cm. Krimpnaden zijkant verder in goede staat
Hollandse notenhouten theetafel met lade en schuifbladen. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In redelijke staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting: 230 x 173 x 60 cm. In matige staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse vier-laden Barok-stijl commode. Blad vervangen. Afmeting: 85 x 51 x 89 cm. In goede staat.
Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.