Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vurenhouten linnenkastje
Startpreis 100 EUR

bruinbeschilderd vurenhouten linnenkastje Hollands Biedermeiere ca. 1880(kindermeubeltje), 58x44x18cm.

Oorfauteuil
Startpreis 15 EUR

Moderne oorfauteuil met geruite stof en houten pootjes, 97x80x90cm. Cond.: G

Windsor stoel
Ergebnis: 50 EUR

Engelse Windsor stoel 19e eeuw met armleuningen 114x57x50cm. Cond.: G

Eethoek met 4 stoelen
Ergebnis: 100 EUR

Notenhouten Engelse-stijl eettafel met 4 bijbehorende stoelen. De stoelen zijn bekleed met treipstof. 74x144x104cm. Cond.: G

Klepkast jasmijnwit
Startpreis 425 EUR

Nieuwe jasmijnwitte grutterskast in antieklook, 208x52x115cm. Cond.: U

Mechelse spiegel
Startpreis 30 EUR

mechelse eikenhouten spiegel met snijwerk. O.a; 2 uitgesneden koppen ne getorste zuiltjes 19e eeuw. Mist onderaan 1 stukje 61x84cm. Cond.: G

Bronzen lamp, engeltje
Ergebnis: 40 EUR

Engellampje, bronskleurig engeltje van kunststof die een lamp vasthoudt 21e eeuw. Cond.: U

Vitrine Engelse stijl
Ergebnis: 200 EUR

Mahoniehouten vitrine in Engelse stijl eind 20e eeuw. Vitrine heeft 2 glazen schappen en onderin 1 schap met spiegel. Het glas in de deur is facet geslepen. Vitrine is van zeer goede kwaliteit 143x81x...

Theemeubel
Ergebnis: 70 EUR

Notenkleurig 6-hoekig theekastje op wieltjes met los afneembaar dienblad. In alle hoeken zit een klepje om binnenin het meubel te komen. Eind 20e eeuw 75x57x57cm. Cond.: G

Eiken pastoorskast
Startpreis 800 EUR

Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-

Mahoniehouten minicommode
Ergebnis: 60 EUR

Mahoniehouten 3 laden Engelse minicommode begin 20e eeuw. 37x32x28cm. Cond.: G

Kapstok
Kein Mindestpreis

Eikenhouten kapstok met 7 haken, midden 20e eeuw 100x22x33cm.

Pers
Kein Mindestpreis

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, Afghaan, 160x125cm.

Palisander documentenkistje
Ergebnis: 10 EUR

Palisander documentenkistje Art Deco 30,5x20x10,5cm.

Massief eiken tafel
Ergebnis: 60 EUR

Massief eiken tafel ca.1920, met strakke poten. 80x59x76 cm.

Eiken bureaustoel
Ergebnis: 30 EUR

Eikenhouten bureaustoel begin 20e eeuw met snijwerk. 80x57x53 cm.

Perzisch tapijt 105x64cm.
Kein Mindestpreis

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

Po-kastje
Ergebnis: 25 EUR

Engels notenhouten po-kastje, 19e eeuw, met orgelgebogen voorkant. 45x46x42 cm.

3 Kleedjes
Kein Mindestpreis

3 Handgeknoopte kleedjes 85x88cm. 65x40cm. en 45x40cm.

Antieke Engelse tafel
Ergebnis: 100 EUR

Engelse antieke trommeltafel,mahoniehout, met lederen bekleding op blad en bronzen ornamenten. 1 potje gebroken is wel aanwezig. 70 x ø71 cm.

Damtafeltje
Startpreis 80 EUR

Marmeren damtafeltje op sokkel, 20e eeuw, 72xø53cm. Cond.: U.

Halve maantafel
Ergebnis: 80 EUR

Engelse halvemaan wandtafel,19e eeuw,mahonie gefineerd met marmeren blad. 73x90x47 cm.

Klepsecretaire
Startpreis 260 EUR

Mahoniehouten klepsecretaire Engeland ca. 1900. 3 Grote en 2 kleine laden. Binnenwerk met vakindeling, poten ontbreken. , H104x115x47 cm.

Engelse fauteuil
Ergebnis: 70 EUR

Antiek Engelse mahoniehouten stoel met mooie bekledeing ca. 1900. Cond.: G