Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels met geschulpte omranding (één chip) Afmeting. 6.5 x13 cm. ø . In goede staat
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting . 17-18 cm. In goede staat
Antieke porseleinen plaquette in goud kleurige lijst. Gemerkt: Dié 9.12. Afmeting. 17.5 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afmeting. 3x6x7 cm. In goede staat.
Acht Chinese porseleinen kopjes met draken decors, 20e eeuw. Afmeting. 4x5 cm. ø. In goede staat.
Vijf Chinese porseleinen borden met huis in baai decors, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. Afmeting. ø 23 cm. In goede staat.
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.
Twee Keulse steengoed kruiken met blauwe florale decors, 19e eeuw. Afmeting. 23-27 cm. In goede staat.
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afmeting. 31-32 cm. In goede staat.
Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afmeting. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. In redelijke staat
Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afmeting. ø 20.5 cm. In goede staat.
Zes porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen van Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afmeting. ø 21 cm.
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afmeting. ø 19.5 cm. IOn goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketteert. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 47x28x8 cm. In goede staat
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø ca. 46.5 cm In goede staat.
Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afmeting. 12 cm. In goede staat.
Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afmeting. 7.5 -13 cm ø. In goede staat
Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afmeting. 12-15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...
Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 16.5 cm. In goede staat.
Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afmeting. 32 cm.