Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kelim 2x
Ergebnis: 140 EUR

Twee maal oude Perzische Kelim. Rood-blauw-creme etc.. In goede staat. Oranje-creme-bruin. Gerestaureerd, in redelijk staat. Afmeting: 183 x 123 cm. en 81 x 116 cm.

Beeld, Büschelberger, beren op tak
Startpreis 1.250 EUR

Grote antieke bronzen sculptuur met beren. Door Anton Büschelberger. Mooie patina. Afmeting. 45x50x13 cm. In goede staat.

Imari serviesgoed
Ergebnis: 160 EUR

Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...

Perzisch aquarel.
Ergebnis: 180 EUR

Gesigneerd Perzië. Jacht op wild met wolf, tijger, hert, paarden en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.

Fred v.d. Wal
Startpreis 75 EUR

Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting . 23x30 cm. In goede staat

Bronzen beeld (A. Gaudez)
Startpreis 550 EUR

Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Dirk de Vries, Lam
Ergebnis: 100 EUR

Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afmeting. 36x50 cm. In goede staat.

P.L. v.d. Wilt, 'Boerenhuis langs beek'.
Startpreis 50 EUR

P.L. v.d. Wilt, 1908 - 1976 Rotterdam. 'Boerenhuis langs beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 51 cm. In goede staat.

Twee Hollandse werken op papier
Startpreis 40 EUR

Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afmeting. 15-22 cm. In goede staat.

Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd
Startpreis 120 EUR

Antieke bronzen figuur, boeren jongen met handen in zijn zak. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

2 Chinese paraplubakken
Ergebnis: 45 EUR

Twee grote Chinese porseleinen rolvazen met floraal- en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 22 cm ø. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Ergebnis: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 40 cm ø en 32 x 38 cm ø. In goede staat.

2x figuren op marmeren sokkel.
Startpreis 120 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren op marmeren sokkel in 18e eeuwse klederdracht Chips. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen olifant, Art Deco
Ergebnis: 180 EUR

Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Samac beeld.
Startpreis 70 EUR

Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Schmidt-Hofer
Startpreis 375 EUR

Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afmeting . 38.5 cm. In redelijke staat

2 Chinese hockers
Ergebnis: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen hockers met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 27 cm ø. In goede staat.

2 Chinese hockers
Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen hockers. Opengewerkt, met florale- en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 cm ø. In goede staat.

Beeld "Vrouw"
Startpreis 50 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.

H. Breling
Ergebnis: 225 EUR

Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.

Detlef Gosselck
Startpreis 75 EUR

Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat

Anatol Cernajaev
Startpreis 75 EUR

Anatol Cernajaev, Russische school 1939. Fontein in park. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x60 cm. In goede staat

Hanglamp, porselein.
Startpreis 40 EUR

Antieke keramieken hanglampmet witte glazen kap en met florale Jugendstil decor plafond bevestiging.. Ca. 1910. Afmeting. 45x27 cm. ø. In goede staat

3x Chinese kop+schotel
Ergebnis: 40 EUR

Drie Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor. 19e Eeuw. Octagonaal. (drie chips). Afmeting: 5 x 13 x 13 cm. In redelijke staat.