Twee maal oude Perzische Kelim. Rood-blauw-creme etc.. In goede staat. Oranje-creme-bruin. Gerestaureerd, in redelijk staat. Afmeting: 183 x 123 cm. en 81 x 116 cm.
Grote antieke bronzen sculptuur met beren. Door Anton Büschelberger. Mooie patina. Afmeting. 45x50x13 cm. In goede staat.
Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...
Gesigneerd Perzië. Jacht op wild met wolf, tijger, hert, paarden en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting . 23x30 cm. In goede staat
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afmeting. 36x50 cm. In goede staat.
P.L. v.d. Wilt, 1908 - 1976 Rotterdam. 'Boerenhuis langs beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afmeting. 15-22 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur, boeren jongen met handen in zijn zak. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese porseleinen rolvazen met floraal- en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 40 cm ø en 32 x 38 cm ø. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren op marmeren sokkel in 18e eeuwse klederdracht Chips. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afmeting . 38.5 cm. In redelijke staat
Twee oude Chinees porseleinen hockers met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen hockers. Opengewerkt, met florale- en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 cm ø. In goede staat.
Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.
Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.
Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat
Anatol Cernajaev, Russische school 1939. Fontein in park. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x60 cm. In goede staat
Antieke keramieken hanglampmet witte glazen kap en met florale Jugendstil decor plafond bevestiging.. Ca. 1910. Afmeting. 45x27 cm. ø. In goede staat
Drie Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor. 19e Eeuw. Octagonaal. (drie chips). Afmeting: 5 x 13 x 13 cm. In redelijke staat.