Fraaie zilveren schaal, 925/000. Ovale soort broodmand, met opgelegde rand en opgelegde randen bij de grepen. Met hamerslagstructuur. ca 685 gram. 31x21x13cm. In goede staat.
Mooie gouden slavenband, 585/000, met diamanten. Fijne slavenband met slag, bezet met 2 diamanten met een roosslijpsel, ø ca 4,2 mm, op zilver gezet in een geelgouden armband voorzien van een scharni...
Set bestaande uit een collier van 2 rijen ronde bloedkoralen met geelgouden sluiting met grote bloedkoraal en en bijpassende armband met ovale geelgouden sluiting, ø bloedkoraal 6-7 mm, en een paar ge...
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van tonvormige bloedkoralen, 5-7 mm, bevestigd aan een gouden bolsluiting met ribbewerking, ø 13 mm. Lengte 44 cm. ca 40 gram. In goede s...
Lot van 18 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed, 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Borden, schalen, sauskommen etc. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 20 - 36 cm...
Drie oude porseleinen figuren. 'Officieren te paard'. Duitsland. (gemerkt). 20e Eeuw. (één pluimhoed af, één figuur chipje af, één figuur helemaal goed). Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...
Gouden collier en munthanger, 585/000, met 10 gulden munt, 1897. Grote gouden muntrand met fraai bewerkte randen, voorzien van een gouden tientje uit 1897.Bevestigd aan een gouden ankercollier. Totaa...
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met gouden gourmetketting, 585/000. Zakhorloge met witte wijzerplaat met romeinse aanduiding en een subdial met secondewijzer. Het horloge is voorzien van een metalen s...
Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. 'Zes abstracte composities'. Zwarte inkt op papier. Afmeting. ca. 16-25 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen kraanvogel (tuin). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 162 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afmeting. 203x53x26cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinetkast met driekwart zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. (Makkelijk te restaureren). Afmeting: 210 x 175 x 57 cm. In redelijk/goede staa...
Grote antieke zware bronzen sta-lamp met putti en phoenixen. Circa 1920. Afmeting: H. 170 cm. In goede staat.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 72 x 55 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch Heriz kleed. Meerkleurig met florale decors. Iran. Afmeting: 3,12 x 4,24 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en florale decors. (één chip deksel). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Gemerkt, 'Guang Long'. Met figuren in boomstamboot decors, met goudrand. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.
B. (Benjamin) Vantier, 1829 - 1898. 'Portret boeren vrouw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 58 cm. In goede staat.
Groot zilveren dienblad, 835/000, Empire-stijl. Schuitvormige dienblad met gezaagd floraal decor voorzien van opgesoldeerde parelrand. MT.: Onduidelijk, Friesland jl.:G:1891. Voorzien van gravure: 15 ...
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afmeting. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). In goede staat