Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger + vrouwen voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. 'Vissers aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Kristallen theebus met geslepen decor voorzien van een kraag en dop voorzien van biedermeier gravures. Dop wat gedeukt. ø10x15cm. In goede staat.
Grote kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. Met minimale chip. ø26x20 cm.
Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels met geschulpte omranding (één chip) Afmeting. 6.5 x13 cm. ø . In goede staat
Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting versierd met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormi...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4cm, en een hoefsmid met paard op een zilveren gek...
Collier van granaatkralen met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van Granaatkralen en kleine gladde GG bolletjes, om en om, met in het midden een langwerpige hanger met rode steen. Lengte 42 c...
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Antieke zeskantige geslepen kristallen strooibus op zilveren voet, met zilveren montuur en dop met knop. Minimale chip. Keurkamer Utrecht jl.: V:1855. ø 6x12cm.
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Anneke Boot (reproductie). 'Frans landschap', in mooie lijst. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen theebus met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren montuur, 835/000, met dubbele parelrand en dop. ø 8x11cm.
Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococo stijl. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat
Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. Landarbeiders en vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting . 81x97 cm. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Ovale hanger met ovaal cabouchon geslepen citrien. Grootte hanger 16x8mm. Nieuw