Drie aquarellen omstreeks 1800, floraal en wildvoorstelling(klein scheurtje) 10-15cm. aquarel op papier. Cond:G
Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G