A. Shida (Parijs) 1954, Oosterse vrouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
J.W. van Trirum, stilleven poezen met vlieg, olieverf op paneel 18x24cm. Cond:G
Hein Balsink 1891-1966, landschap met zandpad, 60x50cm. olieverf op linnen.
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G
Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G
Jan de Weert 1871-1955 naieve school, kasteel met postkoets en figuren, olieverf op paneel 28x60cm. Cond:G
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
Twee onduidelijke 19e eeuwse Italiaanse aquarellen 1877 Roma, mooie kwaliteit, Italiaanse landarbeider en Italiaanse vrouw bij terras met figuren, aquarellen op papier 42x28cm. Cond;G 42x28cm.
Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G
G. Hattink, 1880 Hollandse school, bijbelse figuren bij portaal, olieverf op paneel 29x43cm. Cond;G
C. Hens 1878, markttaffereel met figuren, olieverf op linnen 43x37cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Hollandse school, poetsvrouw in hal, aquarel op papier 16x11cm. Cond:G
Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G
Joop Kroppf 1892-1979 Dorpsstraat bij avond, olieverf op linnen 30x50cm. Cond;G
Wetering de Rooy 1877-1972 Hollandse besneeuwde dorpshaven met boot en figuren. 90x60cm. Olieverf op linnen. Cond:R/G
Charles Kvapil 1884-1957 Belgische school, stilleven met appelketel en pul. olieverf op linnen 50x35cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd linksonder, Russische school, impressionistische vijverpartij met twee meisjes, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
Peter Josef Stahn 1904-1997 Duitse school, paardengespan met boeren en hout, olieverf op linnen 75x50cm. Cond:G