Zilveren briefopener, 925/000, Noors. Zilveren briefopener met als handgreep een uitgewerkt figuratief paard. MT.: Firm David Anderson, Oslo. ca 33 gr. Lengte 22 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren miniatuur, 835/000, Amsterdams staandhorloge, voorizen van gegraveerde bewerking. MT.: J.M. van Walveren, Haarlem. 15x3,5cm. ca 84 gr. In goede staat
Zilveren bruidegomspijpje met knoop, 835/000, met opgelegde bladdecoratie. Voorzien van diverse deuken. Lengte 11 cm.
Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, met ruiter te paard. 12 cm
Collier van chrysopraas met gouden karabijnsluiting, 585/000, fraai verlopend in kleur. ronde kralen, ø 10 mm. geknoopte lengte 45,5 cm. ca 59 gr
Gouden hanger/broche, 585/000, fijn uitgewerkt in de vorm van een insect met drie bewegende delen. 3,5x3,2cm. ca 5,0 gr. Als nieuw
Gouden staafbroche, 585/000, met ovale witte opaal. Staafbroche met jugenstil bewerking bij de ovale witte opaal, ø 7,5x9mm. ca 3,5 gr. Lengte 6 cm In goede staat.
Elegante choker zilver 925/000 met zirconia's. Choker bestaande uit staafjes met in het midden een verticale staaf, lengte 4.2 cm, met 7 zirconia's. Tussen de schakels zitten 4 zirconia's verwerkt. Le...
Mooie volle gouden, 585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed. In de ring zit bovenaan een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw
Gouden hanger, 585/000, met Meissen prselein. Rechthoekige gouden zetkast met strakke rand bezet met een rechthoekig stuk Meissen porselein, blauw beschilderd met een gouden draak. Grootte 28x14 mm. c...
Strakke massieve gouden ring, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de ze...
Gouden broche, 585/000, met pareltjes. Oude zeer fijn bewerkte broche, bestaande uit 3 bolletjes met filigrainbewerking en verfraaid met zeer kleine pareltjes. Lengte 40 mm. ca 3,2 gr
Gouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met oud ovaal medaillon met bewerking. Veel slijtage. 30x22 mm. lengte 40 cm
Zilver vergulde ring, 925/000, met robijn en diamant. Ring met ruitvormige kop, 21x17 mm, bezet met een ovaal cabouchon geslepen robijn, ca 4,85 crt. In de geschulpte buitenrand, witgekleurd, zijn 4 k...
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Gouden ring, 585/000, met citrien. Ring met ruitvormige gefacetteerde citrien met gouden gladde rand. ø 55 breedte 24 mm.
Zilveren 835/000 laat Empire strooilepel met rechthoekige ajourgezaagde bak en steel met filetrand, ca 23 gr. 17,5cm. Mt. R.A Verlegh Breda jl.:D:1838 In goede staat
Zilveren miniatuur, 835/000, ophaalbrug. jl.:q;1976. 12x8cm ca 103 gr.
Fraai zilveren kabinet, miniatuur, 835/000, met kuif geplaatst op klauwpoten, met 2 lades en openslaande deurtjes. MT.: Bos Zn, Zandvoort, jl.: q:1976. ca 131 gr.
Zilveren 835/000 eilepel met getorste steel en gegraveerd heft, Mt. C. Hooykaas Schoonhoven, jl.: L: 1895, ca 33gr. 18cm. In goede staat
Bijbel met gouden slot, 585/000. Bijbel met bruin lederen omslag, met goud op snee, bevattende het neiuwe testament 1875. Voorzien van gouden gecontourneerd slot met getrembleerde rand en bewerkte cir...
Zilveren miniatuur, 835/000, De gouden koets, met zes paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant van de koets. 15x3x4,5cm. ca 82 gr. In goede staat.
Zilveren gembervok Mt. J.M. van Kempen Voorschoten, omstreeks 1875 en een zilveren gemberlepel Mt. H.A. Schuss Amsterdam, jl.:G: 1866, beiden met biedermeier gravering, totaal ca 66gr. 19cm. 835/000
Collier en hanger met ivoor. Langwerpige ivoren hanger in de vorm van een parfumflesje met metaal bevestigd aan een fijn ivoren collier. 2,5x4,5x1cm.