Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Antiek Franse pendule omstreeks 1840 met mahoniekast, intarsia en 8 daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag 24cm. Cond:G (achterdeurtje mist)
Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G
Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G
Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.
Zes 17e eeuwse Hollandse tegels met bloemendecor, polychrome in gips in gelegd, professionele restauraties 13x13cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglas landschapsdecor, omstreeks 1870, in goede staat 50cm. Cond;G
Lot van 14 19e eeuwse Hollandse tegels, diverse decors, o.a. mangaankleurig, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk. 13x13cm Cond;R/G
Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.
Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G
Vijftien oude originele Walt Disney productions figuren. o.a. keramiek, kunststof en rubber. 20e eeuw, 12-32cm. Cond:R/G
Drie oude Duitse (mohair) teddyberen, omstreeks 1930-1950, bespeeld. 36-70cm. Cond:R/G
Antieke Duitse Kaufmannsladen, omstreeks 1900, kinderspeelgoed met porseleinen naamplaquettes, 22x60x23cm. Cond:G
Antieke Duitse Louis Phillipe kindercommode, omstreeks 1860, in goede staat 45x57x32cm.
Leuke zeldzame vooroorlogse DUO kinderfiets met drie zittingen, lederen tas, en spaakwielen, in goede staat 84x100x50cm.
Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G
Twee keer vooroorlogs blikken mechanisch speelgoed, clown aan turnrek gemerkt BM, clown op rolschaatsen ongemerkt 15-37cm. Cond:G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G