Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drakenvaas met rood glazuur
Startpreis 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvaas, Kang Xy gemerkt, 41,5x17øcm. in goede staat

4-Kantige vaas, Fam Rose
Startpreis 1.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen vierkante vaas met tekst en landschapsdecor, familie Roze met olifanten, omstreeks 1900, in goede staat 34x13,5x13,5cm.

Bronzen beeld, Bufill
Startpreis 1.500 EUR

Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G

Eiken Renaissance kast
Startpreis 1.500 EUR

Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.

Empire trumeau met spiegel
Startpreis 1.500 EUR

Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire Biedermeier met lade en volle zuilen. In zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G

Notenhouten buffetkast
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...

Witgouden ring diamant en aquamarijn
Startpreis 1.500 EUR

Bijzondere ring WG 585/000 met aquamarijn en diamant. Bijzondere ring met in het midden een mooie rond gefacetteerde aquamarijn, ø 9 mm. De rand om de aquamarijn is volledig bezet met 4 rijen met diam...

Reiskoffer met zilver en ivoor
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse gesigneerde Franse reisnecessaire door de Firma Piere Lambert Tahan: supplier of the empereur (1813-1892). Necessaire gemaakt van leer met messing, uitschuifbaar en voorzien van 2...

Grote pijpvaas, Xing dynastie
Startpreis 1.400 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Xing Dynasty vaas, met rood decor, en figuren in landschap, 40x18øcm Cond:G

Mahonie Empire secretaire
Startpreis 1.400 EUR

Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820. Deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professi...

Engelse strakke tafelklok
Startpreis 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek omstreeks 1830 in Waldrow London. Halfuurslag op bel 41cm In goede originele staat.

Neuchattel klok op console
Startpreis 1.400 EUR

18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...

Grote zilveren kandelaar 5 lichts
Startpreis 1.400 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 Z1 gekeurd ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...

12 Chinese borden
Startpreis 1.350 EUR

Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G

Ingelegde vitrinekast
Startpreis 1.300 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G

2 Vuurvergulde bronzen kandelaars
Startpreis 1.250 EUR

Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.

Figuurlijke barok console
Startpreis 1.250 EUR

Grote Zuid-Duitse Barokfiguren console met twee grote putti en originele polychromie 18e eeuw 110cm Cond:G

Kast, Hamburgerschap ca. 1760
Startpreis 1.250 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eiken uitneembare Barokkast omstreeks 1760 met origineel slot, sleutel, lades, schappen barokpanelen met spitzen, verspringende koplijst in lagen opgebouwd. Recentelijk profess...

Rozenhouten chiffoniere met schrijflade
Startpreis 1.250 EUR

Zeer zeldzame Hollandse rozenhouten chiffoniere omstreeks 1780 met bandintarsia. Schrijfgedeelte in lade uitschuifbaar, recentelijk vakkundig gerestaureerd met mooi messing beslag. In zeer goede staat...

Eiken baroksecretaire 18e eeuw
Startpreis 1.250 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok Louis Quinze secretaire met opstand, omstreeks 1770, prachtig uitgevoerd met vele lades, ook achter de schrijfklep verguld bronzen beslag. Dit meubel verkeert in...

Grote tafelklok met brons
Startpreis 1.250 EUR

Grote antieke Duitse Winterhalter en Hofmeier tafelklok met 9 gangspiralen voor de Engelse markt. Chime om 8 gongs, chime om 4 gongs, kwartierslag Westminster, met bronzen beslag. In goede staat. 60 c...

Witgouden oorstekers met briljant
Startpreis 1.250 EUR

Oorstekers, WG, royaal bezet met diamanten. Oorstekers, half om het oor, met over de oorsteker verdeeld 2 rozetten met briljanten versierd aan de randen met baquette geslepen diamanten. 1.03ct TW/VSI....

Porseleinen beeldengroep, Meissen
Startpreis 1.200 EUR

Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat

Mahonie 4-laden commode
Startpreis 1.200 EUR

Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.