Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tafelpendule, Gustav Becker
Startpreis 225 EUR

Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G

5 Chinese glazen snuff bottles
Startpreis 110 EUR

Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G

Lot zilveren sieraden met barnsteen
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit een klemarmband en vier hangers. Verschillende gehaltes zilver.

2 Glazen bolvazen
Startpreis 40 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Zilveren vesta
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren vesta, 925/000, Engels. Mooie vesta met ruitstructuur, Birmingham. ca 21 gr. 4x3 cm. iets gedeukt. Cond.: R-G

12 Delen Boheems kristal
Ergebnis: 130 EUR

Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.

Bronzen beeld, putti
Ergebnis: 70 EUR

Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G

4 Delen speelgoed
Ergebnis: 25 EUR

Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...

AM Maat 14
Ergebnis: 200 EUR

Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G

Russische zilveren lepel
Ergebnis: 40 EUR

Russische zilveren lepel, 875/000, met fraai opgelegde 2 zijdige guirlandes, onbekend meesterteken. ca 26 gr. 14 cm. Cond.: G

3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm

AM Haren wenkbrauwen
Ergebnis: 225 EUR

Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...

Chatelaine
Ergebnis: 30 EUR

Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G

Muller, "de Venne"
Startpreis 75 EUR

Henk Muller omstreeks 1940, titel: De Venne, olieverf op paneel 18,5x12,5cm. Cond:G

Francine, strandgezicht
Startpreis 90 EUR

Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

6 Oude Minerva poppen
Ergebnis: 60 EUR

Zes oude Duitse celluloid minerva poppen omstreeks 1930-1950, in goede staat 20-45cm.

Lumo en Otto Dresse pop
Ergebnis: 80 EUR

Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G

2 Zilveren pillendoosjes
Startpreis 60 EUR

Twee zilveren doosjes, 800/000. Een zeshoekig gehamerd model met initialen E.M. met scharnier en een rond doosje met initialen WJW, met draaideksel.ø 5,5 cm en 6,0x6,0 cm Totaal ca 62 gr. Cond.: G

Armand Marseille 390 pop
Ergebnis: 90 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G

Buste, Jezus, Beroude
Startpreis 130 EUR

Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.

Boekensteunen justitia
Startpreis 115 EUR

Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.

Schilderij, C. Slotman
Ergebnis: 30 EUR

C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startpreis 40 EUR

Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...

3 Colliers met parel en kleursteen en zilveren slot
Startpreis 85 EUR

Drie colliers met amethist, carneool en parels, voorzien van zilveren sluitingen. 40 en 42 cm.