Aparte glazen vaas met luchtbellen omstreeks 1960 in goede staat 16x9ø
Acht kristalglazen dieren 20e eeuw, schildpad, konijn, pinguin, vogel, muis , zeeotter en twee octopussen 3-8cm Cond:R/G
Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G
Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas. In goede staat 89x61cm Cond:G
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgestoken masker, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G
Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G
Lot diverse antiquarische lectures over hoofdzakelijk koningshuis 1e helft 20e eeuw 20-40cm Cond:R/G
Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G
Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart Brouwershaven(Broversavia) Insule in Zelandia, ets op papier 23x15 Cond:G
Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G
A.W. Wijkniet, 1925, stadsgezicht Amsterdam, ets op papier 27x40cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Duitse infanterie prenten, iets vergeeld 34x24cm Cond:R/G
K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G