Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Glazen bolvazen
Startpreis 40 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Zes zilveren bestekdelen
Startpreis 70 EUR

Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.

Klokje
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G

Zilveren schep met schip en vogels
Startpreis 80 EUR

Fraaie zilveren lepel, 835/000, met zeilschip. Lepel met ajourgezaagde ovale bak met vogel en bloemdecor. Voorzien van korte uitgewerkte steel bekroond met een zeilschip. MT.: Herbert Hooijkaas, Schoo...

Zilveren ring
Ergebnis: 15 EUR

Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.

2 Landkaarten, 18e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth

2 Werken E. Fievez
Startpreis 30 EUR

Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G

Junghans regulateur
Ergebnis: 50 EUR

Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R

Landschap met molen
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Empire pendule, staande man
Ergebnis: 2.350 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

12 Delen Boheems kristal
Ergebnis: 130 EUR

Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.

Bronzen beeld, putti
Ergebnis: 70 EUR

Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G

Bureauklokje, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G

3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm

Muller, "de Venne"
Startpreis 75 EUR

Henk Muller omstreeks 1940, titel: De Venne, olieverf op paneel 18,5x12,5cm. Cond:G

Francine, strandgezicht
Startpreis 90 EUR

Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Kralentas, zilv. beugel
Startpreis 120 EUR

Grote kralentas met zilveren beugel, 800/000, Frankrijk. Een grote tasbeugel met ovale gefacetteerde schilden opgelegd. Voorzien van hangogen met jasseronketting. Met een grote kralentas versierd met ...

Schilderij, C. Slotman
Ergebnis: 30 EUR

C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

4 Jugendstil klokjes
Startpreis 350 EUR

Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G

Engelse grandmother klok
Startpreis 225 EUR

Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G

Balmain horloge
Startpreis 650 EUR

Uniek Balmain horloge, model B-Crazy, met milanees gevlochten band, langwerpige kast en 2 passanten bezet met diamanten. Edelstaal met clipsluiting. Breedte horloge 2 cm. omtrek 16 cm. In zeer goede s...

3 Delen Meissen
Startpreis 150 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G

Tafelpendule, Gustav Becker
Startpreis 225 EUR

Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G

Porseleinen hondje
Startpreis 60 EUR

Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G