Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G
Fraaie zilveren lepel, 835/000, met zeilschip. Lepel met ajourgezaagde ovale bak met vogel en bloemdecor. Voorzien van korte uitgewerkte steel bekroond met een zeilschip. MT.: Herbert Hooijkaas, Schoo...
Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.
Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth
Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G
Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.
Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm
Henk Muller omstreeks 1940, titel: De Venne, olieverf op paneel 18,5x12,5cm. Cond:G
Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Grote kralentas met zilveren beugel, 800/000, Frankrijk. Een grote tasbeugel met ovale gefacetteerde schilden opgelegd. Voorzien van hangogen met jasseronketting. Met een grote kralentas versierd met ...
C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Uniek Balmain horloge, model B-Crazy, met milanees gevlochten band, langwerpige kast en 2 passanten bezet met diamanten. Edelstaal met clipsluiting. Breedte horloge 2 cm. omtrek 16 cm. In zeer goede s...
Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G