Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schaakspel
Startpreis 220 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.

3 Bewerkte koperen schalen
Ergebnis: 80 EUR

Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met medaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G

Lamp
Startpreis 15 EUR

Oude messing kroonluchter 5 lichts 2e helft 20e eeuw 43x47ø Cond:G

2 Lantaarns
Startpreis 100 EUR

Twee oude metalen buiten lantaarns, 20e eeuw, twee glasplaatjes kapot, 46x25x55cm.Cond:G

Geschiedenisboek 1621
Startpreis 300 EUR

Zeer vroeg Hollands 17e eeuws Heilig boek, generale kerkelijke historie van Neder- Landt By Jan Cnobbaert Antwerpen, anno M.DC.XXIII, vol met beschrijvingen, kardinalen etsen etc. (band beschadigd) 13...

Guillame Farel 1930, medaille in band
Startpreis 75 EUR

Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Karta Segelleden, aitiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas)
Ergebnis: 40 EUR

Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G

2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw
Startpreis 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G

Grote dekselvaas
Ergebnis: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G

Diverse koperen miniaturen
Ergebnis: 20 EUR

Veertien delen oud antiek miniatuur koperwerk 3-15cm Cond:R/G

Divers koperwerk
Ergebnis: 40 EUR

Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G, tevens een Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G

Bureaulamp
Ergebnis: 60 EUR

Messing bureaulamp met groen glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm

2 Cloissone vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee Japanse cloissone vazen met drakendecor omstreeks 1930, in goede staat 12,5xø5,5cm. Cond:G

Chinees blauw trekpotje
Ergebnis: 200 EUR

Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø

2 Grote Chinese vazen, blauw/wit
Startpreis 650 EUR

Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.

Opgezette bok
Ergebnis: 325 EUR

Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.

Zeer grote schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 650 EUR

Kapitale 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met figuren en floraaldecor in coulissen, minimale randschade, geschulpte rand, 41,5ø Cond:G

Grote drakenpot, Jia Jing
Startpreis 3.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G

Zilveren vleesvork
Ergebnis: 40 EUR

Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G

Viool
Ergebnis: 275 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken, in vioolkist 77,5cm Cond:G

6-Delig snijwerk
Startpreis 25 EUR

Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm

3 Delen oud glas
Startpreis 20 EUR

Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen

Gouden ring briljant
Startpreis 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw