Fraai collier van bamboekoraal, bestaande uit tandvormige kralen met daartussen kleine rode kunststofkralen. voorzien van groot veeroog. Lengte 70 cm. Lengte kraal ca 3 cm.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia. Slangcollier met ovale hanger bestaande uit 3 verlopende ovaaltjes met in de middelste zirconia's, 24x35 mm. Lengte collier 41 cm. ca12.6 Nieuw
Lot met ivoren en parelmoerhangers met zilveren colliers en een ivoren ring.
Twee lepels, een zilveren jamlepel en een verzilverde sauslepel. De jamlepel, 835/000, voorzien van een parelrand, MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: H 1917. En een verzilverde sauslepel model Haa...
Zilveren tasbeugel, Hollands 835/000 voorzien van getrembleerde bewerking en kralen tasje. jl: C 1912 Cond:G 10x11cm
Armband, zilver 925/000, met ovale schakels met bewerkingen met rozen. 6 Bewerkte schakels verbonden met ogen waarvan in 1 een sluiting verwerkt zit. De armband is voorzien van veiligheidsketting. Len...
Lot met zes groenblauwe edelstenen, ovaal gefacetteerd. 6x5mm-11x7mm
Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G
Lot met kralencolliers en een zilveren armband met fraaie bewerking en een blauwe steen. Colliers o.a. lapis lazuli en nefriet
Ovaal blikje met 12 zilveren lepels, 835/000. Een blikje met 3 suikerlepel en 9 lepeltjes met diverse gehalte. totaal ca 125 gr.
Zilveren vesta, 925/000, Engels. Mooie vesta met ruitstructuur, Birmingham. ca 21 gr. 4x3 cm. iets gedeukt. Cond.: R-G
Zilveren oorhanger, 925/000, met multicolour zirconia's. Oorstekers met hangend een rij zirconia's in diverse kleuren. Lengte 5 cm. ca. 5,9 gr.Nieuw.
Zeven delen oud plated, schaal, 2 bewerkte dekseldozen, tabaksdoos, flessenstop, beursje 8-31cm Cond;G
Zilveren pareloorknoppen, 925/000 met zirconia's. Cirkelvormige oorknoppen, iets golvend, voozien van een paar kleine zirconia's. Aan de rand van de cirkel is een parel bevestigd. ø 22 mm. ca 6,7 gr. ...
Zilveren miniatuur speldenkussen in de vorm van een damesschoen met hoge hak, zilver 925/000. Chester 1906. 6x2 cm. Neus van de schoen wat gedeukt. Cond.: R-G
Zilveren miniatuur waterketel, 925/000, met hengsel ook te gebruiken als strooibus. 4x5cm ca. 18 gr. Cond.: G
Brede zilveren ring, 925/000 met rozenkwarts en amethist. Ring bestaande uit drie ringen aan elkaar bevestigd met een ronde cabouchon geslepen rozenkwarts en een vierkante amethist en een rondje bezet...
Een zilveren armband en collier met diverse bedels, 835/000. Een fijn jasseroncollier met 18 bedels en een armband met grove ankerschakel voorzien van een bedel met een boot. Lengte 18,5 en 42 cm. ca ...
Ebel dameshorloge, staal, met leren band. Rond dames horloge, ø 17 mm, goudkleurig, mechanisch, met zwart lederen band.
Prof. van Beek omstreeks 1920 dorpsstraat met doorgang, poortje Delft, olieverf op paneel 16x12cm Cond:G
Adrie Arendsman, titel: het ABC nr 6/15, zeefdruk op papier 46x34cm. Cond:G
J. Lievens omstreeks 1920, landschap met wandelaar en boerderij, olieverf op paneel, 27x18cm. Cond:G
C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G