Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met figuren, 17e/18e eeuws, deksel beschadigd 12,5cm Cond:R
Onduidelijk gesigneerd '95, zeefdruk gemaakt uit 4 delen geschept papier, epreuve d'artiste 126x190cm zeefdruk op papier Cond:G
Zilveren koektrommel op zilveren schotel, 835/000. Ronde koektrommel versierd met parelrand geplaatst op een bijbehorende onderschotel versierd met parelrand. ø 12x8 cm en ø18x2 cm. Importeursteken: D...
Collier van dikke bloedkoralen, tonvormig, 5x7-9x7 mm, Lengte 74 cm ca. 86 gr.
Brede gouden ring, 585/000, met briljanten. Brede ring met aan de bovenzijde 2 halve manen versierd met 40 kleine briljanten. In de band naast de halve manen zitten 3 railzettingen bezet met 36 baquet...
Twee zilveren sauskommen met vaste onderschotel. Sauskommen met een Empire stijl rand, met fraaie krul oren met florale versiering. MT.: F. De Leeuw. Voorzien van een keur voor vreemde werken. 26x28x1...
Bloedkoralen collier van tonvormige kralen verlopend in grootte. 5-14 mm. Lengte 67 cm ca. 60 gr.
Ongesigneerd 19e eeuws Italiaanse school, moeder leest kind voor, met kapitale vergulde lijst, olieverf op linnen 75x70cm Cond;G
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G
Antieke Franse S.F.B.J. nr 301 porseleinen pop met gelede armen, slaapogen, oorlelgaatjes, oude kleertjes(geen pruik)en strohoed, 60cm. Cond;G
Groot fachwerk cottage, penter en Brass Shop(koper en tin winkel) vol met meubelen, tin en koper miniatuur, met strodak, eigenbouw 20e eeuw met verlichting 73x76x48cm
Grote oude Duitse porseleinen pop nr 98/14, toegeschreven aan Hertel Schwab, met open neusgaten en beweegbare tong, baby lichaam, onderbeen heeft vlek. In goede staat 63cm. Cond:G
Mahoniehouten bewerkt bankje met mooie blauwe stoffering, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat, 90x120x70cm.
Antiek Duits Gründerzeit schrijfbureau, notenhouten fineer met snekken omstreeks 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat
18e Eeuwse notenhouten Barokstoel met petit point stoffering, 120x83x70 cm In goede staat.
Antieke Duitse eiken uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade. Restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R/G
Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm
Antieke verzilverde bronzen spaarpot, pourles pouvres(voor de armen) omstreeks 1900 met marmeren sokkel 22cm.
Prachtige 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy diep bord met coulissendecor, met krijgers en landschappen, geschulpte rand, gemerkt, chips rand, Cond:R/G 6,3x24,5ø
Hummel 635, 1993 Century collection, "Wellcome Spring" met originele doos en certificaat H.: 31cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G
Lot vooroorlogse postkaarten, hoofdzakelijk Nederlands, Jugendstil, leuke diversen om te verzamelen. 21-35cm. Cond:G
Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit in goede staat 5,2x7ø
Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit perfect sluitend, in goede staat 7x6,4ø