Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten Barok, Louis Quinze porseleinkast met vijf lades en aan de zijkamt glas, staande op klauwpoten, in goede originele staat (beschadiging aan lijsten bovenstuk) ...
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.
Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in goede staat 191cm
Fraaie kristallen odeurflacon met gouden, 585/000, montuur. Eivormige liggende flacon met gouden montuur en kraag voorzien van o.a. een meander bewerking. Voorzien van binnenstop. 2x4,5x7,5 cm. Cond.:...
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten betaaltafel met schuifbaar blad en slot in goede originele staat 79x69x106cm
Antieke Engelse sextant in houten kist omstreeks 1920 origineel. Gesigneerd maar moeilijk leesbaar Liverpool 14x28x28cm Cond:G
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en briljant. Ring met ronde rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 6.5 mm, met daaromheen 8 briljanten. ø kop 11 mm. ca 4.7 gr. ...
Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...
Marcel Pire 1913-1981 Belgische school, stilleven, afgeschoten reebok, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond: G
Indische miniatuur, omstreeks 1750, in 1958 gekocht uit prive collectie van mr. Shilindra Singh, secretaris van de Indiasche ambassade te Teheran, dekkende verf en gouddecor 16x11,5cm Goache op papier...
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, bomschuiten en figuren op strand olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Grote antieke ivoren Chinees figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese oude wijsgeer met staf en accessoires, in goede staat 29cm (zonder Sokkel) cond:G
Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met bronzen beslag omstreeks 1920 op bronzen leeuwpoten, met daarbij houtgestoken bureaustoel omstreeks 1920 lichte lijst en fineerschade, origineel bij elk...
Oude dubbele Perzische kamelenzak met moci, fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.
Bijzondere hanger Art Deco met diamant, parel en rode steen bevestigd aan een WG 750/000 collier. Grote langwerpige hanger met peervormig gefacetteerde roodroze steen, 14x27 mm. Aan de bovenzijde van ...
Antieke 835/000 zilveren brandewijnkom met fraai drijfwerk van mascarons en florale motieven voorzien van platte opengewerkte oren, onbekende merken.252gr
Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011, stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Gouden creolen, 750/000, met 14 briljanten sierlijk in het goud gezet met een brede rand. totaal ca 0.51 ct. TW/SI. 14x4 mm ca 3,7 gr.
Fraai klein odeurflacon met zilver verguld montuur bezet met granaatjes. Klein met facetjes geslepen kristallen flacon gevat in een zilver verguld montuur, bezet met granaten. De dop en de kraag zijn ...
Heren zegelring, GG 585/000, met platina front. Massieve ring met vierkant zegel van platina voorzien van wapengravure. ca13,9 gr. ø 58
Lang gouden biesmarkcollier, 585/000. Lang fijn biesmarkcollier, ø 2mm, met veeroog. Lengte 120 cm. ca.23 gr.
Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 besneeuwd landschap met beek, olieverf op linnen 55x45cm Cond:G
Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag
Hollandse 19e eikenhouten kussenkast staand op bolpoten, met snijwerk in de kop.
cond G.
Moderne stoel design, door Pierre Paulin zwart gestoffeerd met metalen basis omstreeks 1960 Artifort Oyster model 83x75x87cm Cond:G
Prachtige 18e eeuwse Franse vergulde Louis Quinze stoel(partieel bijgewerkt) in goede staat met lederen bekleding 95x64x53cm Cond:G
Twee nachtkastjes van kersenhout omstreeks 1930 met drie laden recentelijk professioneel gerestaureerd in zeer goede staat 65x34x40cm Cond:G
Antieke bronzen figuur voorstellende een jongen met stok gesigneerd J. Martin omstreeks 1900 in goede staat 20cm
Zeven 18e eeuwse borden Chinees porselein, met mazarin blauw en pompadou rose, floraal en gouddecor (lichte randschades) 22,5ø cm Cond: R/G
Negentiende eeuwse Chinese kop en schotels 7 maal, floraal, landschap, en coulissen decor (gemerkt) (chip schotel)6,7x13ø
Zilveren theedoos met slot. Langwerpig theedoos met fraai uitgewerkt sleutelgat voorzien van bolgevormde deksel en hollopende zijkanten. Oostenrijk rond 1850. Sleutel ontbreekt. Grootte 14x9x8 cm. ca....
Odeurflacon van Engels aardewerk met gouden rand, 585/000. Bruin/blauw/wit gekleurd en bewerkt Engels aardewerk flacon, cylindervormig ( gemerkt Doulton-Lambeth) met gouden montuur voorzien van gravur...
Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G
Aardewerk odeurflacon met gouden 585/000 montuur. Bruin/blauw met wit gekleurd Engels aardewerk ( Doulton-Lambeth) met gouden bewerkt montuur en binnenwerk. Voorzien van binnenstop. ø 3x7 cm. Cond.: G...
Zeer grote antieke notenhouten uittrektafel met 8 extra bladen te verlengen tot 6.35 meter, zwaar onderstel opgebouwd uit 8 bewerkte zuilen, in goede originele staat 77x115x163cm
Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G
Gouden armband, 585/000, dubbel gourmetschakel. Fraaie brede armband met een dubbele gourmetschakel voorzien van bakslot met 2 veiligheden. Lengte 19 cm ca. 19,9 gr.
Gouden bolgourmet armband, 585/000. Bolgourmetarmband, breedte 9 mm, met bakslot en veiligheid. Lengte 19 cm. ca 19,2 gr.
Cor Corsius (Hendrik Vader) 1928-1997, zeegezicht met zeilschepen olieverf op paneel 39x18cm Cond:G
Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G
Achtiende eeuws Duitse eikenhouten Barok kabinet met drie lades en twee grote getoogde deuren, 4 lades achter dueren in goede originele staat 198x168x48cm (slot mist)
Mooie ring GG 585/000 met amethist en diamant. Ring met grote ovale kop met daarin een ovaal gefacetteerde amethist, 13x9 mm, aan weerskanten versierd met een briljant geslepen diamant in strakke vie...
Fritz Raupp 1871-1949 olieverf op linnen, Duitse school vrouw met kind in roeiboot , 50x70 cm.Cond:G