Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schilderij, stilleven 1501
Schilderij, stilleven

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Gravure, 17e eeuw 1504
Gravure, 17e eeuw

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Hollandse ets, 18e eeuw 1508
Hollandse ets, 18e eeuw

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Schilderij, landschap 1511
Schilderij, landschap

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Diverse grafieken en tekeningen 1514
Diverse grafieken en tekeningen

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2 Etsen Enschede 1515
2 Etsen Enschede

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Boek, Jeanne D'Arc 2097
Boek, Jeanne D'Arc

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Haardset 2122
Haardset

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Lampje 2182
Lampje

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Vioolkist 2208
Vioolkist

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
4 Delen koperwerk 2253
4 Delen koperwerk

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2x Goudweegschaal 2315
2x Goudweegschaal

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Beschilderd dekseldoosje 2370
Beschilderd dekseldoosje

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Antieke kolenkit 2376
Antieke kolenkit

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Bronzen vaas 2386
Bronzen vaas

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Gobelin, 2 kindjes 2414
Gobelin, 2 kindjes

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Opengewerkt bord 2459
Opengewerkt bord

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Sallands klokje 3568
Sallands klokje

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Beeld, Hermanek 5135
Beeld, Hermanek

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
5 Delen kristal 5624
5 Delen kristal

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2x Kunstenaarsglas 5625
2x Kunstenaarsglas

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Beeld, man 6174
Beeld, man

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
3 Delen Duits aardewerk 6184
3 Delen Duits aardewerk

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
5 Porseleinen beeldjes 6206
5 Porseleinen beeldjes

Ergebnis:

20 EUR