Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Drie Japansen antieke vazen omstreeks 1900, een dekselvaas met bloemen en vogel(stukje Foohond af) en twee grote vazen met krijgers (minimale chips bovenrand) 23x26cm Cond:R
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G
Elf oude wedgewood borden o.a Etruria Engeland, porte Dángeterre met florale decors (minimale chip mogelijk) 26,5ø cm Cond:G
Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G
Art Deco keramieken pindaset, gemerkt M in Appel ca. 1930 met grijskleurig glazuur in goede staat 8-17cm.
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekramd) 10,5x23x18,5 ø cm Cond:R
Twee oude Duitse keramieken vazen gesigneerd, 20e eeuw.1 maal 50er jaren bruin-grijs handarbeid W.R. 1 maal grijze vaas met florale decors, geglazuurd handarbeid G.M. 103/30. 31-35cm Cond:G
Antieke Arnhemse fayence platelen bolvaasje omstreeks 1920 8,5x8,5ø cm Cond:G
Kunstglazen ijsemmer ca. 1930, gesigneerd Holmegaard (Denemarken) in goede staat 15,5cm.
Oude bronzen penning "1895 Societe industrielle De Mulhouse A. me Gustave Schaeffer Adreu fecit" ø6,7cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuws spinnewiel met haspel en hekel in goede staat 60-80cm.
Antieke kopergeslagen bloempot met twee figurenvoorstellingen, 19e eeuws staande op leeuwenpoten.(bovenrand iets vervormd) 21x25øcm Cond:G
Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk, 2e helft 20e eeuw, 2 schenkkannen en 1 oosterse stoofpan met comfort, 20-46cm Cond:G
Antieke miniatuur koperen Barok kroonluchter omstreeks 1900, in goede stat 7x7ø cm
Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm
Twee etsen met figuren, 1x Hanmes (1936) 1x W.H Luipe? 1972, etsen op papier 23x20, en 34x25cm Cond:G
Antieke ets Bartholome Kilian sculps, Anna Maria Johann Daniel Fingerlin, eine geborene Bunkin (19e eeuwse nadruk) 23x16cm Cond:R/G
L.E Ferrier omstreeks 1900 Franse school, twee kinderen die een leraar een streek leveren. 21,5x26cm Aquarel op papier. Cond:G
Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G