Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R
4 Porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R
Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.
Esprit horloge, ovaal model met stalen band en zirconia's. mist een steentje .nieuw
Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse gravures betreffende veldslagen Friedrich de 2e (vlekken en beschadigingen) Lud.Wolf inventet, ringek sculp, peske sculp 29x22cm Cond:M
Ernest Marweffe, 1866-1913, moeder met kind (verkleurd) ets op papier. Cond: R\G
Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G
Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G
Japanse school, Kobayashe 1884-1949, oosterse landschappen, aquarel op papier, 45x30 cond:G
Ets 18e eeuws G.P.Rugendas pinx Christiana Rugendas Sculp et excud Aug. vindel, reiziger te paard, ets op papier 14,5x13cm Cond:R/G
Twee antieke gravures 18e eeuw, een petite marine A.V.D Velde pinx, gegraveerd door J.P.le Bas (1707-1783)(beschadigd) en een Vue des environs de hefsingque, naar een schilderij van J.Pillement, gegra...
Oude Duitse draagbare radio 60er jaren, Blaupunkt derby (topje antenne weg, en stukje gril eruit) 20x26x10cm Cond:R/G
Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.
Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G
Oude Russische muntenset, 1 Kopecka tot 1 Roebel 1989 (Moscow mint) in goede staat
Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G
Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en lichte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G
Twee oude Japanse vazen keramiek met craquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...
Lot met 8 zilveren, 925/000, zodiac hangers in verschillende modellen met o.a. stier, steenbok. ca. 14.3 gr. Nieuw