Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Chinees porselein
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...

Bronzen lampenvoet
Startpreis 40 EUR

Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G

2 Imari dekselvazen
Ergebnis: 375 EUR

Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G

Chinese voorraadpot
Startpreis 250 EUR

Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G

Imari theeservies
Startpreis 80 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

2 Imari bloempotten
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm

3 Delen Hollands aardewerk
Startpreis 20 EUR

Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G

Emaille reclamebord, Tuborg Ol
Ergebnis: 50 EUR

Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R

5-Delige koperen pannenset
Startpreis 80 EUR

Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm

Romeins bronzen ruiter te paard
Startpreis 150 EUR

Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.

Klein borstbeeld
Ergebnis: 30 EUR

Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm

2 Bisquit beeldjes
Startpreis 30 EUR

Twee oude Bisquit porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw(gemerkt) beide beschadigd 19-23cm Cond:M

Beeldje Nymfenburg
Startpreis 100 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

2 Oude haardplaten
Startpreis 30 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

Antiek huisrelikwie
Ergebnis: 30 EUR

Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G

Bronzen bijl
Ergebnis: 250 EUR

Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.

Bronzen beeld naar Remington
Ergebnis: 450 EUR

Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.

Kopergeslagen laatste avondmaal
Ergebnis: 30 EUR

Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G

Kavel diversen
Ergebnis: 30 EUR

Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G

Bronzen beeldje met ivoor
Startpreis 450 EUR

Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G

Lamp
Startpreis 40 EUR

Messing hanglamp 2e helft 20e eeuw, 8 lichts in goede staat. 59x70ø Cond:G

Bronzen figuur, hoofd met voet
Ergebnis: 300 EUR

Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G

Messing haardset, 5-delig
Startpreis 45 EUR

Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G

10 Delen oud/antiek tin
Startpreis 50 EUR

Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G