Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Damesportret met hoed
Ergebnis: 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G

Ikoon, Iverskaja
Startpreis 100 EUR

Russisch ikooon met afbeelding van Moeder Gods van Tichvin met messing rizza ca. 1900 (gezichten en handen zijn gedrukt) 18x14,5x1,5cm.

Ovaal schilderij rode klaprozen
Startpreis 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G

Naief schilderij paarden
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

Schilderij, opengewerkte lijst
Startpreis 80 EUR

Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G

14 Werken Duitsland
Startpreis 100 EUR

Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G

Groene vaas
Ergebnis: 800 EUR

Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm

Porseleinen klok
Ergebnis: 250 EUR

Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.

Collectie munten, 8 albums Juliana
Ergebnis: 160 EUR

Collectie munten Juliana 1948-1980: 3x Compleet album "Nederlands munten uitgegeven gedurende de regeringsperiode van koningin Juliana" (per album 10x zilveren 1 Gulden, 7x zilveren rijksdaalder en 2x...

Schilderij, vrouw leest boek
Startpreis 60 EUR

Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G

Bruno Bruni
Ergebnis: 30 EUR

Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G

Tweeluik, onduidelijk
Startpreis 80 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

Landkaart Middelburg
Ergebnis: 110 EUR

Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G

A. Seluk
Ergebnis: 60 EUR

A. Seluk 1989, olieverf op linnen, stilleven 80x80cm. Cond.: G

Bronzen beeld naar Remington
Ergebnis: 450 EUR

Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.

Bronzen beeldje met ivoor
Startpreis 450 EUR

Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G

Bronzen figuur, hoofd met voet
Ergebnis: 300 EUR

Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G

Schilderij, H.J. Melcher Tilmes
Ergebnis: 320 EUR

Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Nico Vrielink, portret van Jeane 2007
Startpreis 1.000 EUR

Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Monogram M.
Startpreis 300 EUR

Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G

Gothische penantkast
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm

Halve maan tafel
Startpreis 35 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G

Vitrinekastje
Startpreis 50 EUR

Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5