Antieke Franse barometer met emaille, floraal decor, omstreeks 1880 in goede staat 25x40x8cm Cond:G
Antieke Schwarzwald barometer, notenhout gesneden met rankendecor, omstreeks 1910, 51cm Cond:G
Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm
Grote oude antieke Franse barometer omstreeks 1880 in noten kast en emaille wijzerplaat, Henry Deux in zeer goede staat 100x45x8cm
Messing bureaulamp 2e helft 20e eeuw met groen glazen kap, in zeer goede staat 31x27x22cm Cond:G
Twee antieke priksledes met 1 stel prikkers 1e helft 20e eeuw 69-90cm. Cond.: G
Twee albasten plafonieres (zonder electra) ca. 1920 in goede staat ø39-42cm.
Antieke gietijzeren kruk met houten zitting en klauwpoten, professioneel gerestaureerd, 45x27ø Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse rood koperen ketel, gezwaluwstaart, in goede originele staat, 33x35x24øcm
Twee zilver vergulde Parkerpennen, 925/000 met ruitbewerking. Set bestaande uit een balpoint en vulpen.
Massief messing figuur voorstellende Athene 20e eeuw in goede staat. 21cm
Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G
Diverse delen 19e eeuws messing, o.a een sluitgewicht (gewichtje mist, 1 wijwaterhouder hoorn. en 12 gewichten.
Chrome bureaulamp 2e helft 20e eeuw met blauw glazen kap in zeer goede staat. 41x22x26cm Cond: G
Bronzen kroonluchter met twee bronzen wandlampen, 2e helft 20e eeuw 26-36cm Cond:G
Twee oude miniaturen op ivoor met ivoren lijsten, 20e eeuw in goede staat 9-10cm
Twee oude miniaturen op ivoor met ivoren lijst, 20e eeuw in goede staat(damesportret) 10-12cm Cond:G
Vier oude miniatuurportretten in lijst, naar oud voorbeeld 20e eeuw 13-14cm Cond:G
Antieke Oosterse miniatuur en handgestoken lijst, omstreeks 1900, op ivoor geschilderd, waarschijnlijk Oosterse adel op Indische olifant, en vele figuren(mooie kwaliteit) 13,5x10,5x1cm Cond:G