Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Franse barometer
Startpreis 95 EUR

Antieke Franse barometer met emaille, floraal decor, omstreeks 1880 in goede staat 25x40x8cm Cond:G

Handgestoken barometer
Ergebnis: 30 EUR

Barometer
Startpreis 50 EUR

Gestoken barometer
Startpreis 35 EUR

Antieke Schwarzwald barometer, notenhout gesneden met rankendecor, omstreeks 1910, 51cm Cond:G

Barometer
Startpreis 20 EUR

Barometer
Startpreis 140 EUR

Grote oude antieke Franse barometer omstreeks 1880 in noten kast en emaille wijzerplaat, Henry Deux in zeer goede staat 100x45x8cm

Bureaulamp, groene kap
Ergebnis: 45 EUR

Messing bureaulamp 2e helft 20e eeuw met groen glazen kap, in zeer goede staat 31x27x22cm Cond:G

2x Prikslee
Startpreis 35 EUR

2 Albasten plafonieres
Ergebnis: 40 EUR

Twee albasten plafonieres (zonder electra) ca. 1920 in goede staat ø39-42cm.

Gietijzeren bijzettafel
Ergebnis: 40 EUR

Antieke gietijzeren kruk met houten zitting en klauwpoten, professioneel gerestaureerd, 45x27ø Cond:G

Grote ketel, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Zeer grote 19e eeuwse rood koperen ketel, gezwaluwstaart, in goede originele staat, 33x35x24øcm

2 Parker pennen
Ergebnis: 140 EUR

Messing figuur
Startpreis 40 EUR

Bronzen misbel
Ergebnis: 30 EUR

Bronzen 19e eeuwse misbel met eikenhouten handvat 14x8,7cm Cond:G

2 Consoles
Ergebnis: 25 EUR

Diverse delen antiek messing
Ergebnis: 40 EUR

Diverse delen 19e eeuws messing, o.a een sluitgewicht (gewichtje mist, 1 wijwaterhouder hoorn. en 12 gewichten.

Bureaulamp, blauwe kap
Ergebnis: 45 EUR

Bronzen kroonluchter + 2 wandlampen
Startpreis 80 EUR

Bronzen kroonluchter met twee bronzen wandlampen, 2e helft 20e eeuw 26-36cm Cond:G

Alessi koffieset
Ergebnis: 75 EUR

2 Miniatuurtjes op ivoor
Startpreis 60 EUR

Twee oude miniaturen op ivoor met ivoren lijsten, 20e eeuw in goede staat 9-10cm

2 Miniatuurtjes op ivoor
Startpreis 60 EUR

Twee oude miniaturen op ivoor met ivoren lijst, 20e eeuw in goede staat(damesportret) 10-12cm Cond:G

Vier miniatuur portretjes
Startpreis 110 EUR

Vier oude miniatuurportretten in lijst, naar oud voorbeeld 20e eeuw 13-14cm Cond:G

Miniatuur, balkroon
Startpreis 20 EUR

Miniatuur, India
Startpreis 100 EUR

Antieke Oosterse miniatuur en handgestoken lijst, omstreeks 1900, op ivoor geschilderd, waarschijnlijk Oosterse adel op Indische olifant, en vele figuren(mooie kwaliteit) 13,5x10,5x1cm Cond:G