Alexander Terhell ( 1863 - 1949_, gouache op papier, stadsgezicht met paardekar en figuren 28x38cm. Cond.: G
van Duren ca. 1950, olieverf op linnen, landschap met zandpad 50x70cm. Cond.: G
J.F. van Galen omstreeks 1920, boerderij met boer, boerin en koe, olieverf op linnen.60x80cm Cond:G
Schilderij Snijders, Rotterdam 1881 Hollandse school Arabische markt, olieverf op paneel 65x51cm Cond:G
Emile le Saout, Frankrijk Parijs 1926 stadsgezicht Frankrijk, olieverf op linnen 22x27 Cond:G
P.Scheerlinck omstreeks 1930 bospad, olieverf op paneel 60x80 cm Cond:G
Abraham Vles omstreeks 1910 1818-1967, vaas met bloemen, olieverf op paneel 18x14 Cond;G
W. Tiedjen Duitse school 1881-1950, netten drogen a.d kade olieverf op paneel 40x55 Cond:R
Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G
Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
F.de Greef, naakte dame in de natuur, olieverf op linnen omstreeks 1920 60x80cm Cond:G
W. Poelstra ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met kalveren 50x60cm. Cond.: G
J. Waleput 1951 (Belgische School), olieverf op linnen, paardenwagen over brug 70x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd twee 17e eeuwse landschapstekeningen waarvan 1 sepia een rode houtskool (sepia heeft scheurtje rechts van bomenpartij) 15x9 Cond:R/G
Zeven keer 17e/18e eeuws tekeningen en sepia's, bloemenstudies(1 gesigneerd WDN) 13x32cm tekening op papier Cond:G
H.C. Kranenburg (1917-1997) stadsgezicht Parijs met dames, olieverf op paneel. 20x30cm Cond:G
Jan Sluiters 1881-1957 Amsterdam portret peuter Lithografie op papier 30x40cm Cond:R/G
Z. Morel ca. 1880, olieverf op linnen, zittende man met tabakspijp (2 plakkers) 21x42cm. Cond.: R
Berlijnse schilder (Duitse School), olieverf op paneel, stadsgezicht Berlijn Cond.: G
Hans Seitner ( 1897 - 1968 Wien), olieverf op paneel, bei Salzburg gegen Watzmann 48x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap 50x60cm. Cond.: G