Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Chinese bloempotten
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese bloempotten met geschulpte hoeken en floraal decor (1x gaaf en 1x beschadigd) 14x16x16cm. Cond.: R

Peking glas, overlay
Startpreis 140 EUR

Antieke Pekingglazen snuffbottle van zwart-wit glas en koperen stop 8cm. Cond.: G

Snuffbottle, Peking glas
Startpreis 140 EUR

Pekingglazen snuffbotlle 20e eeuw (groot formaat) 8,5x6x4,5cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Startpreis 500 EUR

Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor (minimale chip voet) 11,4x14x9cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Startpreis 500 EUR

Gesigneerde oude Chinese yixing theepot met bamboedecor in goede staat 12x19xø13cm.

Fam. Roze vaas
Ergebnis: 90 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse Familie Roze vaas met florale decors op losse console (glazuurschade aan rand vaas) 24xø8cm. Cond.: R

Fam Rose trekpotje
Ergebnis: 80 EUR

Chinees ( Japans) porseleinen 18e eeuws trekpotje met Familie Roze decor met figuren. minimale chip tuit, verder in goede staat 12x14x8,5cm.

3 Jade plaquettes
Startpreis 65 EUR

Drie oude diverse Chinese jade amuletten met drakendecors 7-8cm. Cond.: G

3 Snuffbottles
Startpreis 50 EUR

Drie Chinees porseleinen snuffbottles 20e eeuw (2x gemerkt) in goede staat 7-9,5cm.

Celadon vaas met kraag
Startpreis 600 EUR

Zeer grote oude antieke Chinese Celadon vaas met floraal decor rondom.Cond:G 34x24cm

10 kop en 11 schotel
Startpreis 50 EUR

Kavel van 21 delen 19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (10 complete sets en 1 losse schotel) ca. 1880, gesigneerd. Decor met rood-gouden keizerlijke voorstellingen. 1 Kopje gebarsten en 1 ch...

4 Delen Chin. porselein
Startpreis 50 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen potten 18e-19e eeuw: 1x bloempot Kang Xi stijl met kustplaats, 1x gemberpot met 4 figuren en boot 19e eeuw, 1x bolvaas met Chinese tekens en 1x suikerpot ca. 1880, ø8-...

Borden, Petrus Regout + kom
Startpreis 50 EUR

Collectie Petrus Regout Maastricht borden: 3x decor Amazone, 6x decor Willow, 5x decor Orient polychrome, 3x decor Panama, 8x decor Oriental, 3x decor Tecla, 1x decor Hollandia, tevens 1x kastkom H. B...

Japans trekpotje
Startpreis 35 EUR

Chinees of Japans porseleinen trekpotje 19e eeuw met rondom figurendecor. Tuit afgebroken maar erbij en dekselrand gelijmd 12x11xø9cm. Cond.: M

2 Delen porselein
Ergebnis: 20 EUR

Twee delen oud Duits porselein: 1x grote Fürstenberg vaas ca. 1960 en 1x Rosenthal pijpvaas ca. 1980 Cond.: G

Porseleinen vaas
Startpreis 60 EUR

Antieke Japanse keramieken vaas met houten console ca. 1900 (gesigneerd) met decor van figuren in tuin (4-hoekig)32x13x13cm. Cond.: G

Porseleinen vaas
Startpreis 60 EUR

Japanse keramieken 19e eeuwse ballustervormige vaas met goudecor en figurendecor. Gesigneerd en van mooie kwaliteit 32x20x14cm. Cond.: G

2 Aardewerk vazen
Startpreis 25 EUR

Twee grote keramieken vazen ca. 1900 met Hollandse decors, gemerkt met nr. 150 en letters (Villeroy & Boch?), in goede staat 31xø12cm.

2 Kastkommen
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude/antieke Zenith keramieken kastkommen uit 1936, polychroom. In zeer goede staat 10,5xø18,5cm.

2 Slangenvazen, Regout
Startpreis 20 EUR

Twee antieke Societe ceramique Maastricht pijpvazen met Oosterse decors ca. 1900 in goede staat 29xø10cm.

2 Vazen
Startpreis 20 EUR

Twee delen Japans keramiek met cracele glazuur 1e helft 20e eeuw: 1x bolle vaas met decor van paradijsvogel in landschap (gesigneerd) en 1x vaas met krijgerdecor (gesigneerd) 11-27cm. Cond.: G

4 Delen glas/keramiek
Ergebnis: 40 EUR

Vijf delen glas/keramiek: 1x dekseldoos blauw-goud Heinrich Gemmo Porzellan, 1x schenkkan creme-goud Bavaria Roma, 1x wandbakje in schelpvorm, ongemerkt, 1x glazen schaal met goud-overlay en reigerdec...

Grote Japanse vaas
Ergebnis: 30 EUR

Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G

Hutschenreuther servies
Ergebnis: 110 EUR

Oud Duits Hutschenreuther servies 20e eeuw bestaande uit: 6 grote borden, melkkan, suikerpot, 2x sauskom, 12 soepborden, botervloot, 3 ovale schalen, 4 dessertborden, 3 vierkante schalen, dekselschaal...

Wedgwood servies
Startpreis 100 EUR

Antiek Wedgwood servies, gemerkt Goode 19 South Audley St. grosvener Sg. London, decor Pearl ca. 1900. Blauw met goud lijndecor en tekst "Diligentia Ditat" bestaande uit: 8 diepe borden, 26 platte bor...

Wedgwood serviesgoed
Startpreis 100 EUR

Wedgwood serviesgoed ca. 1900, decor Camelia (Sauskom decor Indiana): 1x dekselschaal, 1x grote schaal (deksel haarscheur), 1x schaal op voet, 1x grote schaal, 9x cakebordjes, 24x grote borden, 9x on...

Rosenthal servies
Ergebnis: 60 EUR

Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...

Servies
Startpreis 30 EUR

Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...

Makkums kaststel
Ergebnis: 20 EUR

Oud Hollands Makkums keramieken kaststel 20e eeuw met zwart en floraal decor 17-32cm. Cond.: G

6 Delen aardewerk
Startpreis 20 EUR

Zes delen oud aardewerk: 1x Makkums kaststel, 1x schenkkan Mobach (chipje tuit), 1x Westraven tegel Utrecht "De 7 provincieën" (beschadigd) en 1x twee tegels in lijst Holland 15-30cm. Cond.: R-G

3 Delftse polychroom borden
Ergebnis: 150 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø30-ø32cm. Cond.: G

4 Delftse borden
Ergebnis: 45 EUR

Vier 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met gele omranding en Chinees floraal decor (polychrome) in goede staat (ongemerkt) ø22,5cm.

2 Kastkommen
Startpreis 50 EUR

Twee keramieken Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Flora (1x stercraquelure) 10xø16,5cm. Cond.: R-G

Glansplateel lamp
Startpreis 80 EUR

Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G

Kastkom Amsterdams bont
Startpreis 40 EUR

Porseleinen 18e eeuwse Amsterdams bont kom met decor van Chinese geisha in tuin 7xø14,8cm. (beschadigd) Cond.: M

Imari bord
Ergebnis: 40 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met gouddecor, bloemvaasdecor, en geschulpte omranding. 30.5cm Cond: G

3 Imari borden
Startpreis 40 EUR

Drie diverse 19e eeuwse imari porseleinen borden,eenmaal goudimari bloemvaasdecor, fijngeschilderd.2 maal boeren imari.21,5x29 cm.Cond:G

Kapitale imari vaas
Startpreis 375 EUR

Zeer grote 19e eeuwse imari porseleinen vaas met decor van goud en draken (geribt) in goede staat 47x25cm.

2 Imari vazen
Startpreis 30 EUR

Twee Japanse 19e eeuwse imari porseleinen vazen met floraal decor in goede staat 21xø9,5cm.

Scheerbekken
Startpreis 50 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse scheerbekken met decor van goud en flora (gelijmd en beschadigd) 7xø27cm. Cond.: S

2 Imari kraagvazen
Ergebnis: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G

4 Delen imari
Startpreis 45 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....

Imari vaas
Startpreis 50 EUR

Grote porseleinen imari vaas met decor van goud, flora en figuren 2e helft 20e eeuw 46cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen met florale decors in goede staat 31cm.

2 Imari vazen
Startpreis 80 EUR

Twee grote Japanse imari porseleinen siervazen 19e eeuw met decor van goud en flora: 1x gelijmd, 1x goede staat 45xø20cm. Cond.: M-G

2 Imari vaasjes met brons
Startpreis 90 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vergulde bronzen armaturen,(beschadigd) 19cm Cond:R

4 Imari kommen
Ergebnis: 60 EUR

Vier zeldzame 18e-19e eeuwse Japans/Chinees imari porseleinen kommen, gemerkt en gesigneerd. Decor van flora en goud met geschulpte rand. 1 Kom is gelijmd en heeft haarscheuren in glazuur 6xø17cm. Con...

Satsuma schaal
Startpreis 25 EUR

Grote 19e eeuwse Satusuma schaal van mooie kwaliteit (gelijmd) 7xø39cm. Cond.: M

Grote imari schotel
Ergebnis: 110 EUR

Zeer grote 19e eeuwse geschulpte Imari porseleinen schotel met goud en floraal decor, 47cm. Cond:G

2 Imari dekselpotten
Ergebnis: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met Foo honden, goud, en florale decors. 31,5x13 Cond:G

4 Imari vaasjes
Startpreis 50 EUR

Vier 19e eeuwse imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G

2 Imari kraagvazen, middel
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. 24x10 Cond:G

2 Imari kraagvazen, klein
Startpreis 40 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G

2 Imari schaaltjes
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met geschulpte omranding, een ovaal, en een kom met florale decors. 7,5x15 en 5x18,5,14,5 Cond:G

2 Imari dekselpotjes
Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraaldecor (2chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G

2 Imari stijl vazen
Startpreis 40 EUR

Twee grote oude Imari stijl vazen met geschulpte bovenrand en goud en floraal decor, met landschappen en vogels, 2e helft 20e eeuw. 39x14cm Cond:G

6 Imari borden
Startpreis 60 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gou en\of floraal decor en geschulpte omranding. 14-20,5cm Cond:G

6 Imari borden
Startpreis 60 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of florale decors en geschulpte omranding. 20-21cm Cond:G

5 Imari borden
Ergebnis: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of florale decors en geschulpte rand. 22cm Cond:G

5 Imari vazen
Ergebnis: 70 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen vazen: 3x imari en 2x kutani met florale decors in goede staat 11,5x20cm.

Satsuma boedha
Startpreis 150 EUR

Chinees keramieken 19e eeuwse boedha met gouddecor in goede staat 18x20x15cm.

Jade draak
Startpreis 80 EUR

Grote jade Foohond 21e eeuw China. 20x26x9 Cond:G

8 Herend delen
Startpreis 120 EUR

8 delen oud Herend porselein met vogel en vlinder decor, 3 asbakken,2 schaaltjes,dekseldoos, opengewerkte bonbon schaal, en een vaasje.Cond:G 75-19 cm

2 Porseleinen beelden
Ergebnis: 60 EUR

Twee Engelse of Duitse 18e-19e eeuwse porseleinen figuren (dubbel zwaardteken met S): 1x vrouw en 1x man met kranten (1 duim mist, verder in goede staat) 15-16cm.

Porseleinen jachthond
Startpreis 125 EUR

Grote oude porseleinen jachthond 20e eeuw, ongemerkt 78x18x40cm. Cond.: G

Staffordshire hondjes
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire hondjes omstreeks 1900. 27cm Cond:G

Voorlezende man B&G
Startpreis 100 EUR

Oude Deense Bing en Gröhndal porseleinen figuur, nr. 2037 OK, voorstellend een man en meisje met boek in goede staat 23cm.

Ganzenhoedster
Ergebnis: 40 EUR

Oude Deense Royal Copenhagen porseleinen figuur nr. 527 PEX, voorstellend een ganzehoedtser in goede staat 24cm.

Royal Copenhagen beeld
Ergebnis: 100 EUR

Oud Deens Royal Copenhagen porseleinen figuur, gemerkt 1233/1107 201 K. Kyhn, voorstellend twee spelende beren 14x13x13cm. Cond.: G

Pors. beeld, vrouw
Startpreis 300 EUR

Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G

2 Chinese figuren
Startpreis 175 EUR

Twee obsidiaan zwart gebeeldhouwde Chinese figuren ca. 1900 in goede staat 14-14,5cm.

Porseleinen ezel
Ergebnis: 30 EUR

Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther ezel, gesigneerd Achtziger 20e eeuw in goede staat 9,5x8x7cm.

Porseleinen lamp, groene kap
Startpreis 60 EUR

Oude Italiaanse messing met keramieken tafellamp in Capodimonte stijl met groenglazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø26cm.

Vaas, V & B
Startpreis 50 EUR

Grote antieke keramieken Villeroy & Boch cachepot met florale decors ca. 1880 (randschade) 24xø27cm. Cond.: R-G

Porseleinen sierborden
Startpreis 40 EUR

Kavel porseleinen wand-sierborden ca. 1980 met o.a: 8x Koninklijke Mosa, 1x Fürstenberg, 1x Tirschenreuth met decors van stillevens, vogels, Amsterdam etc. ø20-21cm. Cond.: G

2 Delen Meissen, Zwiebelmuster
Ergebnis: 35 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein Zwiebelmuster: 1x grote presenteerschaal ca. 1920 (Knauf) 35x26x4cm. en 1x doorbroken bord ca. 1900 (Knauf) 4xø20cm. Cond.: G

4x Kop & Schotel
Startpreis 50 EUR

4 antieke Duitse porseleinen kop en schotel omstreeks 1900,1 KPM floraal en gouddecor,1 Meissen met blauw en goud decor(minimale chip) 1 Weens met groen-blauw bloemendecor, en 1 Schlesie goud en bloem...

5 Porseleinen schildjes
Ergebnis: 50 EUR

5 oude porseleinen reclame etalage schildjes, 20e eeuw, 9-20cm Cond:G

2 Kandelaren + vaas
Startpreis 15 EUR

Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.

Bisquit figuur, kandelaar-vorm
Startpreis 40 EUR

Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een dame bij zuil (kaarskandelaar) ca. 1880, nr. 4705, H.:20cm. Cond.: G

Divers porselein
Ergebnis: 45 EUR

Divers serviesgoed 20e eeuw met o.a: 9 kop & schotels Rosenthal Selb Bavaria en servies Hutschenreuther Selb (1x sauskom, 2x dekselschaal, 1x vleesschaal, 9x diepe borden) 16-33cm. (minimale chips en ...

3 Delen porselein
Ergebnis: 30 EUR

Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw: 2x handbeschilderde geschulpte bonbonschalen met rozendecor (goud en groen), genummerd vermoedelijk Frankrijk 8x15x21cm. en 1x handbeschilderde Amfora vaas met ...

Kinderen op wipwap
Startpreis 80 EUR

Oude Duitse porseleinen figurengroep 20e eeuw, voorstellend een stel op wip-wap met gouddecor (1 bloem af) 16x18x8cm. Cond.: R-G

Majolica paard
Startpreis 30 EUR

Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.

Pors. dekselvaas + schaaltje
Ergebnis: 50 EUR

Twee delen oud porselein: 1x J.D. France schaaltje, handbeschilderd, op hoge voet met bronzen klauwpoten en omranding, 1x Fürstenberg porseleinen dekselvaas met gouddecor in Biedermeier stijl 13-23cm....

4x Dresden porselein
Ergebnis: 100 EUR

Vier delen oud Duits Dresden porselein 20e eeuw: 1x dekselcoupe met ramskoppen en decor van flora en goud, 1x bonboniere met opgewerkt floraal decor en opengewerkte omranding met gouddecor, 2x petit f...

Servies
Startpreis 70 EUR

Oud Duits porseleinen servies Heinrich Selb bavaria met decor van landschap en figuren: 10x ontbijtborden, 10x soepborden, 11x grote borden, 2x sauskom, 2x dekselschalen, 1x dekselschaal (zonder dekse...

3 Gemberpotten, zilv. dop
Ergebnis: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 13xø10cm. Cond.: G

2 Antieke vaasjes
Startpreis 100 EUR

Twee antieke terracotta (Jacoba) kannen: 1x kleine kan (stuk uit bovenrand) en 1x grote kan (chips bovenrand, gaatje en voet gelijmd) 17-21cm. Cond.: M

2 Jade leeuwen
Startpreis 90 EUR

Twee oude Chinese jade tempelleeuwen 2e helft 20e eeuw op houten consoles 19x8x10,5cm. Cond.: G

Siervaas, gesigneerd
Startpreis 60 EUR

Terracotta ampfora ca. 1880 met engelenvoorstelling, gemerkt J.M. en nr. 83, in goede originele staat 39cm.

3 Wandborden
Startpreis 10 EUR

Drie oude Italiaanse Fayence wandborden met floraal decor 2e helft 20e eeuw (1 schotel gelijmd) ø22cm. Cond.: R-G

Servies P. Regout
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Petrus ragout eetservies Maastricht, 34-delig omstreeks 1890, Tournay decor. o.a. drie dekselterrines, sauskom, 4 ovale schalen, grote schaal(randschade) groot bord, 9 soepborden, 8 eetborden, ...

Wedgwood servies
Ergebnis: 120 EUR

Oud Wedgewood keramieken servies met Etruria en Windsor decor. 74 delen waaronder kopjes,schotels, melkkan, grote schaal, borden, soepkommen, schalen en schaaltjes (minimale chips mogelijk. Cond:G 8-3...

3-Delig kaststel
Ergebnis: 310 EUR

Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R

4 Delen Chin. porselein
Ergebnis: 80 EUR

Vier Chinees porseleinen borden 18e eeuw: 2x borden met geschulpte rand en decors van figuren in landschap (randschade en haarscheuren), 1x 17e-18e eeuw met decor van tuin en vlinder (goed) en 1x klei...