Kristallen Engelse flacon met zilveren 925/000 kraag en facetgeslepen stopje, 17xø6cm. Cond.: G
Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G
Twaalf vorken met zilveren (835/000) heft en geschulpte randen, vermoedelijk Duits, L.: 16cm. Cond.: G
Kavel met diverse Hollands zilveren lepels bestaande uit o.a: 1x paplepel met "de gouden koets", 2x suikerscheppen en 6x theelepels (835/000 en 1x 800/000), MT: o.a. Niekerk Schoonhoven, ca. 119gr. L....
Kavel zilver bestaande uit o.a: 1x vierkante gehamerde asbak, 1x briefopener, 1x bolle sigarettenkoker en 1x bewerkte ronde poederdoos, diverse gehaltes zilver, MT: Gebr. T en J Huisman Schoonhoven, J...
Antiek zilveren 835/000 tondeldoosje, zogenaamd heupmodel met streepdecor voorzien van een draagoog en een gegraveerd spiegel monogram Birmingham anno 1912. ca. 20 gram 5x3,5x1cm Cond:G
Zilveren 835/000 theeschep, bak met afbeelding van o.a. watermolen en de steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT. Zilverfabriek Voorschoten ca 1930. Cond:G ca 24 gr. 8cm
Set zilveren lepeltjes en vorkjes (835/000) bestaande uit 4 theelepels met zuilbewerking en 6 taartvorkjes met zogenoemde bokkenpoot, ca. 113gr.
Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...
Collier van grijze cultive parels. Geknoopt collier met grijze cultive parels, ø 5.5 mm, met wat verschillende kleurnuances, zonder sluiting. Lengte 90 cm
Collier en hanger zilver 800/000 met ivoor. Een dubbel lunacollier met een ronde hanger met ivoor en zilveren bewerking, ø 42 mm. Totale lengte 80 cm ca 26.7 gr
Lot met vier horloges. Een Seiko dameshorloge staal een Zentra horloge met leder band, een zilveren 800/000 zakhorloge met romeinse cijfers en een zilveren 800/000 horloge zonder band met cijfers.
Ring GG 585/000 met turkoois gevuld met zilver. Opstaande ring met diverse turkooisstenen. De kop van de ring is dichtgemaakt met zilver. ca 2.0 gr Breedte 7,8 mm
Elegante parelring GG 585/000. Fraai ring met draadbewerking en bewerkte krullen met in het midden een wat grijs getinte cultive parel, ø 7 mm. ca 2.3 gr ø 56
Zilveren tafelgerei: 3x koffielepels met bloemmotief, 1x ronde servetband met bewerkte randen en monogram gravure, 1x klontjestang met parelrand, 1x opdienlepel met zwart en een klontjestang met bloem...
J. de Savin?(onder lijst) ca. 1930, olieverf op paneel, kerk in besneeuwd landschap 24x18cm. Cond.: G
J. Kersten (Duitse School), olieverf op linnen, de wijnproever 50x60cm. Cond.: G
Suzie Norburg 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, dame met hoed 15x20cm. Cond.: G
A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G
Drie stillevens van J. van Veen: 1x olieverf op paneel, stilleven 24x30cm. Cond.: G, 1x J. van Veen, olieverf op paneel, stilleven 40x30cm. Cond.: G en 1x J. van Veen, olieverf op linnen, stilleven 30...
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Drie oude antieke messing wandkandelaren,1 twee armige antieke empire stijl kandelaar,1 kerkelijke kandelaar, Italiaanse kandelaar met glazen pegels. 23-30 cm Cond:G
Decoratieve sabel, made in India, gegraveerd lemmet en florale decors, 20e eeuw, 98cm Cond: G
Roodkoperen eier-warmhouder uit de Art Deco tijd ca. 1930 met houten knop 23xø11cm. Cond>: G
Antieke tabakspijp in foudraal van leer met wapen en tekst "dili dentin ditat", eindstukje van mondstuk afgebroken maar erbij Cond.: R-G
Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.
Vier maal koperwerk 19e eeuw 1x comfort met waterketel, 1x comfort met appelketel (bedeukt) 36x45 Cond:R\G
Oude Amerikaanse messing kruithoorn, naar oud voorbeeld en een messing pompverstuiver, 20e eeuw 21cm Cond:G
Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het nieuwe geld van Europa". Alles is in zeer goede staat.
Twee boxsets met munten: 1x set van 12 munten waaronder 11x munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x "New Vatican Coins" 5 dollars 2004 en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Eur...
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been en hout 14x21x8cm., 16x28x11cm. en 17x23x5cm. Cond.: R-G
Mamod SE2 stoommachine in redelijk tot goede staat 20x17,5x14cm.
Antieke blikken kinder speelgoed naaimachine met sprookjes lithografie ca. 1900 in goede staat 22x23x12cm.
Lehmann L.G.B. 2020 (G-Scale) in redelijk tot goede staat, functies niet getest.
Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G
Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.
Antieken eikenhouten 8-hoekige Engelse spiegel met facetgeslepen glas,51x42 cm Cond:G
Oude notenhouten vitrinekast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 73x68x20 Cond:G
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G
Oud of antiek natuurstenen Afrikaans figuur, vermoedelijk 19e eeuw, 32cm. Cond.: G
Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 2 karaffen met stop in Empire stijl en 1x tafelstuk van messing en glas met een putti die een bol draagt 26-30cm. Cond.: G
Kavel van 10 delen oud glaswerk: 1x set (1 karaf met 6 bijpassende glazen) en 3 losse karaffen, 9-33cm. Cond.: G
Kavel van 3 Swarovski zwanen uitgevoerd in helder kristal, 7,5x5cm., 5,5x4,5cm. en 3,5x3cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 20e eeuw,1 groen glazenvaas (ongemerkt), 1 bruin glazen vaas met krul (ongemerkt),1 groen glazen spijker asbak( ongemerkt) 12-19cm.Cond:G
Acht aparte oude/antieke mondgeblazen glazen met luchtbellen (abrissglas) 11-12cm. Cond.: G
Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G
2 Duitse porseleinen Fürstenberg vazen in biedermeijer stijl 20e eeuw floraal en goud decor.24x13 cm Cond:G
Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G
Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...
Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G
Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther ezel, gesigneerd Achtziger 20e eeuw in goede staat 9,5x8x7cm.
Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw: 2x handbeschilderde geschulpte bonbonschalen met rozendecor (goud en groen), genummerd vermoedelijk Frankrijk 8x15x21cm. en 1x handbeschilderde Amfora vaas met ...
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse zalfpot Familie Roze met figurendecor 5,5xø8cm. Cond.: G
Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G
19e eeuws Duits serviesgoed, 2 kop en schotels, 1 los kopje,1 biedermeijer kop met schotel blumen kränze, Flucht die Liebe Freundschaft heiligt Ihr Triebe(kopje goed, schotel sleets)1 kop en schotel g...
Aansteker Ronson, zilverkleurig. Met matte en glimmende bewerking. 35 x 55 mm en een vulpen Rotring Renaisaance, zwart met goudkleurige accenten.
Collier met lapis lazuli en zilveren kralen. Een collier gemaakt van lapis lazuli, ø 5 mm, met daartussen zilveren bolletjes geregen aan een zilveren haaksluiting. Lengte 41 cm
Collier van jadekralen. Verlopend collier van gefacetteerde lichte jadekralen, ø 7.5-10 mm, bevestigd aan een zilveren karabijnsluiting. Lengte 45 cm
Kavel divers oud/antiek plated o.a: miniatuur, lepels, bestek, servetring, beenhouder, onderzetter etc. 8x30x18cm. Cond.: G
Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...
Zilveren maliënkolder beursje, 800/000, ca. 26gr. 5cm. Cond.: G
Drie delen zilver: 1x cakevork (JL: H 1942 AMsterdam), 1x servetband en 1x petit-four schep (MT: Fa. B.W. van Eldrik Zutphen 1917-1950 kleinkeur), ca. 65gr. Cond.: G
Negen sierlijke zilveren theelepels met getorste steel, bekroond met fraaie bokalen, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten (1858-1924), ca. 95gr. Cond.: U
Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...
Collier van labradoriet. Collier van cylindervormig gefacetteerde labradoriet, ø 6-8 mm verlopend, met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 45 cm ca 38 gr
Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...
Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.
Ring GG 585/000 met granaat. Fijne ring met klein bloemmotief en in het midden een granaat, ø 5.5 mm. ø 53 ca 2,00 gr
Drie werken van Alexander Thiele ( Duitse School 1924 - ), 2x eenden in het water en 1x Waldschänke München 50x60cm. Cond.: G
Fritz Klee 1948 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekeningen op papier, abstracte compositie 23x32cm. Cond.: G
Fritz Klee 1949 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekening op papier, abstracte compositie 38x24cm. Cond.: G
Wenschloss? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op papier, havengezicht met figuren 22x20cm. Cond.: G
Gesigneerde roodkoperen stoffer en blik, Jugendstil ca. 1910 "Gebroeders Fischer Göppingen Duitsland" in goede staat 24x26x8cm.
Rood gebeitste houten sieraden cassette 2e helft 20e eeuw met lades en opbergvakken 27x33x23cm. Cond.: G
Vier delen tin 20e eeuw: 2x bewerkte kruiken, 1x dekseldoos, 1x bierpul 11-25cm. Cond.: G
Drie vroeg 19e eeuwse kaarskandelaars: 1x tinnen set en 1x messing, gegraveerd (1 kandelaar licht bedeukt) 17,5-25cm. Cond.: R-G
Oude/antieke plated wierookhouder met deksel en lepel. (bewerkt) 10x15x7cm. Cond.: R-G
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Oude houtgestoken wandconsole, neo-gotisch, 19e-20e eeuw, goudkleurig 61 cm (sierstuk begin mist) Cond:
Twee delen oud bakeliet ca. 1930: 1x toneelkijker en 1x houder met zeemleer 13-16cm. Cond.: G
Davo album met postzegels Suriname, meerendeel postfris 1892-1975, 33x29x4,5cm. Cond.: G
Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten (inlay 50 eurocent) uit de serie "Het nieuwe geld van Europa". Alles is in zeer goede sta...
Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten (inlay van 10 eurocent) uit de serie "Het nieuwe geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten (inlay van 1 euro) uit de serie "Het nieuwe geld van Europ...