Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schilderij, landschap 1260
Schilderij, landschap

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Schilderij, Balman 1261
Schilderij, Balman

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Edwin Nordin 1262
Edwin Nordin

Ergebnis:

60 EUR

Schilderij 1263
Schilderij
Startpreis 60 EUR
Folke Henell 1264
Folke Henell
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Schilderij, 1265
Schilderij,

Ergebnis:

250 EUR

Duits schilderij, 19e eeuw 1266
Duits schilderij, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Schilderij 1267
Schilderij

Ergebnis:

100 EUR

Harry Kampf 1268
Harry Kampf
Startpreis 60 EUR
Schilderij, straatje 1269
Schilderij, straatje
Startpreis 75 EUR
Verkauft
Schilderij, Russische modernist 1270
Schilderij, Russische modernist

Ergebnis:

110 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1271
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 60 EUR
3 Etsen, Jan Poortenaar 1272
3 Etsen, Jan Poortenaar
Startpreis 140 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1273
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 60 EUR
Schilderij, C. Snoeierbos 1274
Schilderij, C. Snoeierbos
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Schilderij, Twentse watermolen 1275
Schilderij, Twentse watermolen

Ergebnis:

95 EUR

Schilderij, rabbijn 1276
Schilderij, rabbijn
Startpreis 60 EUR
Verkauft
P.H. Schutz 1277
P.H. Schutz

Ergebnis:

70 EUR

J. Damstra 1278
J. Damstra
Startpreis 300 EUR
Arend v.d. Pol, herder 1279
Arend v.d. Pol, herder
Startpreis 125 EUR
Frans Baayens, Buurs meertje 1280
Frans Baayens, Buurs meertje
Startpreis 150 EUR
Schilderij, man met hond 1281
Schilderij, man met hond
Startpreis 50 EUR
Schilderij, Bert Aalders 1282
Schilderij, Bert Aalders
Startpreis 60 EUR
Stilleven, de Wijn 1283
Stilleven, de Wijn
Startpreis 100 EUR