Drie-delig Jugendstil bankstel ca. 1900 van notenhout met bandintarsia en guirlande intarsia. Stoffering van groene zijde. Geheel in goede staat 98x128x70cm. en 95x64x67cm.
Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G
Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G
Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.
Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G
Collier zilver 835/000 met stempel. Fraaie lange horlogeketting, gourmetschakel, lengte 130 cm, met als hanger een klassieke stempel ca 36.5 gr
Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G
Hollandse iepenhouten 19e eeuwse secretaire ca. 1850 in goede originele staat 164x115x45cm.
Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, 9 schotels, 11 kopjes (2 beschadigd), 11 bordjes, theepot 7-28cm. Cond.: G
Zilveren (835/000) miniatuur bloemen-kruiwagen met fraai versieringen, Nederlands gekeurd anno 1904, 3x8cm.
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom decor van figuren in tuin 14,5x11,5cm. Cond.: G