Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Gravures, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G

10 Romeinse munten
Startpreis 65 EUR

Kavel van 10 Romeinse munten (laat Romeins vanaf 150-300 AD, grondvondsten) Cond.: ZFR

Pendant Fritz Götz
Startpreis 100 EUR

Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G

Dekselvaas
Startpreis 30 EUR

Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G

Bronzen plaquette
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.

Johan Dijkstra, staand
Startpreis 475 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G

4 Zilveren dubbeltjes
Startpreis 70 EUR

Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906

Schilderij, man met pijp
Ergebnis: 50 EUR

Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, naakt
Startpreis 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, staand
Startpreis 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G

Tekening, gesigneerd 1800
Ergebnis: 45 EUR

Onduidelijke signatuur 1800, potlood op papier, portret van een heilige 28x19cm. Cond.: G

Achter glas schildering
Startpreis 25 EUR

W. Ehinon 1953, olieverf op glas, achterglas schildering met Arabische voorstelling 21x21cm. Cond.: G

5x Zilveren 1/2G
Startpreis 80 EUR

Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919

Glazen schaal, oranje
Startpreis 50 EUR

Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.

Gouache, landschap
Startpreis 15 EUR

Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G

Blikken shovel
Startpreis 45 EUR

Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R

3 Glazen, Römer
Startpreis 50 EUR

Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.

Koffieservies, Kopenhagen
Ergebnis: 55 EUR

Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G

IJzeren fornuis
Ergebnis: 330 EUR

Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R

Ichiko 573 Taunus Taxi
Ergebnis: 30 EUR

Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)

Groot slot
Ergebnis: 125 EUR

Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.

Servies, Hollohaza
Startpreis 80 EUR

Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G

Karaf met 4 glaasjes/flesjes
Ergebnis: 40 EUR

Zes-delig glazen likeurset ca. 1930 en 7 oude glazen parfumflesjes (chip) 10-30cm. Cond.: R-G

2/3 Thaler 1676
Startpreis 75 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1676, Schwarzburg-Sondershausen, German States.