Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antiek pistool
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.

Collier GG camee
Startpreis 200 EUR

Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr

KPM fruitservies
Ergebnis: 20 EUR

Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G

Broches 2x verguld
Ergebnis: 50 EUR

Twee broches verguld, gemaakt van echte blaadjes. De blaadjes en takjes zijn voorzien van een goudlaag.

Keramieken olifant
Startpreis 20 EUR

Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.

Plateel bloempot
Startpreis 70 EUR

Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.

2 Empire vazen
Ergebnis: 75 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

Reisbestek, ivoren heften
Startpreis 60 EUR

Reisbestek 18e eeuw met fraai gesneden ivoren heften met o.a. een leeuw, onduidelijke merken op stalen lemmet 16,5-20cm.

4 Borden Goebel
Ergebnis: 45 EUR

Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G

Kavel Romeins
Startpreis 150 EUR

Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...

Kist gewichten
Ergebnis: 135 EUR

Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.

Waaier achter glas
Ergebnis: 100 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.

Baardman kruik
Startpreis 200 EUR

Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.

Broche GG knop
Startpreis 80 EUR

Broche GG 585/000 met antieke bewerking. Staafbroche met 3 knoppen met kwastjes op een onedele brochering Lengte 30 mm Cond U

Vaas
Ergebnis: 30 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

2 Beelden, gapers
Ergebnis: 45 EUR

Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.

Armband en Broche GG
Ergebnis: 290 EUR

Armband met munt en broche GG 585/000. Armband van 2 rijen gourmetschakel met GG fl 5,- munt, 1912 en een broche gemaakt van 2 stukjes schakel. totaal ca 21.4 gr. Lengte armband 20 cm, lengte broche 3...

Naaldenkoker
Startpreis 30 EUR

Sterling zilveren handgegraveerd naaldenkokertje (cilindermodel) met afschuifbare dop 925/000, ca. 8gr. L.: 6,5cm. Cond.: G

Domplein Milaan
Startpreis 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G

Litho, ongesigneerd
Ergebnis: 20 EUR

Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G

Tekening Diana, 18e eeuw
Ergebnis: 25 EUR

Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G

2 Kopjes
Startpreis 60 EUR

Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G

Lot zilv divers
Ergebnis: 50 EUR

Lot zilver: 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, 1 sauslepel, 2 dienvorkjes, 1 mesje en 1 heft. Cond.:R

Ring GG briljant
Startpreis 150 EUR

Ring GG 585/000 met 8 briljanten. Open gespleten ring met in het midden 2 briljanten in een gladde zetrand en 6 briljanten in poten chatons. Totaal ca 0.38 crt W/SI. ø 58/59 ca 3.3 gr