Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Litho, Heino Breilmann
Startpreis 50 EUR

H. Brokmann? (Duitse School), linoleumsnede op papier, vaas met bloemen 53x45cm. Cond.: G

Beeld, Arabier
Ergebnis: 100 EUR

Gipsen Arabier ca. 1900 (gerestaureerd) 45x24x14cm. Cond.: R-G

Schilderij, water/rotsen
Ergebnis: 55 EUR

Conrad Schmytts 1908, olieverf op linnen, fjord met schepen 53x80cm. Cond.: G

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Ergebnis: 100 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...

Hanger GG/WG saffier briljant
Startpreis 280 EUR

Hanger GG/WG met saffier en briljant. Hanger in de vorm van een hart met een peervormig cabouchon geslepen saffier, 5x3 mm met daaromheen briljanten ca 0.30 crt W/SI-P. Lengte 29 mm ca 5.8 gr

Beeld, Bulldog
Startpreis 15 EUR

Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G

Barometer, gesneden figuren
Startpreis 80 EUR

Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.

Lot zilver
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilver met filigrain en wajang zilver. totaal ca 73.5 gr

Dekselvaas
Startpreis 30 EUR

Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G

Barok schilderij
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G

4 Delen Martinet
Ergebnis: 110 EUR

Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G

2 Kristallen zoutvaatjes
Ergebnis: 25 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met zilveren (800/000) strooidoppen met florale gedreven randen 4xø2,5cm.

Glazen schaal, oranje
Startpreis 50 EUR

Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.

Koffieservies, Kopenhagen
Ergebnis: 55 EUR

Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Startpreis 30 EUR

Bijbel ca. 1900, "The Holy Bible" M. Gready, Thomson + Niven Glasgow Melbourne. Bevat vele gekleurde illustraties (chrome lithography) messing beslag (lederen rug gescheurd) Cond.: R

Servies, Hollohaza
Startpreis 80 EUR

Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G

Mauser
Ergebnis: 95 EUR

Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G

Album divers NL
Ergebnis: 35 EUR

Album met ca. 120 diverse postkaarten Nederland 20e eeuw 32x25cm. Cond.: R-G

3 Glazen, Römer
Startpreis 50 EUR

Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.