Conrad Schmytts 1908, olieverf op linnen, fjord met schepen 53x80cm. Cond.: G
Hanger GG/WG met saffier en briljant. Hanger in de vorm van een hart met een peervormig cabouchon geslepen saffier, 5x3 mm met daaromheen briljanten ca 0.30 crt W/SI-P. Lengte 29 mm ca 5.8 gr
Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G
Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.
Bijbel ca. 1900, "The Holy Bible" M. Gready, Thomson + Niven Glasgow Melbourne. Bevat vele gekleurde illustraties (chrome lithography) messing beslag (lederen rug gescheurd) Cond.: R
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Album met ca. 120 diverse postkaarten Nederland 20e eeuw 32x25cm. Cond.: R-G
Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.