Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Max Nagel (Duitse School), olieverf op linnen, pijprokende Beierse man 40x30cm. Cond.: G
Friedrich Dietsch (Duitse School 1889 - 1961), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 38x29cm. Cond.: G
Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.
Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR
Russisch zilveren ikoon 950/000, Moeder Gods van altijd durende bijstand 20e eeuw (zilvermerk aanwezig) 13,5x11cm.
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906
Conrad Schmytts 1908, olieverf op linnen, fjord met schepen 53x80cm. Cond.: G
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G