Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R
Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...
Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr
Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R
Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G
Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G
Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.
Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm
Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55
Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...
Kavel van 2 munten: 1x zilver 1887 en 1x 1900, Engeland Victoria Cond.: ZFR
Kavel van zes munten van 1/2 gulden Nederland: 1x1930, 2x1929, 1x1909 en 1x1928 Cond.: FR
Negen verschillende zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1910-1925.
Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...
J. Rooijmans ca. 1940, olieverf op paneel, beekje met brug 33x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 27x15cm. Cond.: G
Hendrik de Laat ( 1900 - 1980), ets op papier, Leonardus kerk te 's Hertogenbosch 26x19cm. Cond.: G
Twee Duitse penningen jaren 50, 1x zilver en 1x nikkel Cond.: ZFR
Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G
Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G