Twee grote zware oude Afrikaanse houtgesneden figuren voorstellend een krijger met zijn vrouw 20e eeuw 126-127cm. Cond.: G
Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G
Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...
Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.
Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R
Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.
Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G
Koordcollier en Armband, GG 585/000. Verlopend GG koordcollier 3-8 mm, lengte 50 cm, met bijpassende armband, ø 4.5 mm, lengte 20 cm. Totaal gewicht 21.6 gr
Armband met munt en broche GG 585/000. Armband van 2 rijen gourmetschakel met GG fl 5,- munt, 1912 en een broche gemaakt van 2 stukjes schakel. totaal ca 21.4 gr. Lengte armband 20 cm, lengte broche 3...
Grote Chinese antieke celadon schotel met groen cracele glazuur en floraal decor 18e-19e eeuw 7xø43cm. Cond.: G
Grote antieke Franse roodmarmeren pendule ca. 1870 met figuur van zeeman op boeg (compositie metaal). Marmeren hoekje is gelijmd en bevat 8 daags uurwerk. 82x50x23cm. Cond.: G
Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R
Armband GG 585/000 met Alexandriet. Elegante armband met 3 grote alexandrieten, 17x13 mm, gezet in een bewerkte sierlijke rand, door ogen verbonden. 2 Tapslopende stukken GG zorgen voor een mooie over...
Manchetknopen RG/WG met diamant. Manchetknopen met RG bewerkte stukken en WG gladde stukken met in het midden een baquette geslepen diamant. ca 9.2 gr Grootte 10x14 mm
Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten olieverf op linnen, winters landschap met bos, paard en koets (restauraties linksboven en rechtsboven) 65x48cm. Cond.: R
Jan Mankes ( 1889 - 1920 Eerbeek), houtsnede op papier, kraai 24x18cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R
Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Louis Quinze barok-secretaire met origineel beslag in originele staat (oudere restauraties) 103x103x60cm. Cond.: G
Hollandse kleine 4-deurs kast ca. 1800 van eikenhout met halve zuilen, messing capitellen en schappen. geheel in zeer goede originele staat (Louis Seize) 152x111x46cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G
Chinese Yixing theepot in de vorm van een pompoen met een zilveren tuittop en met binnenhouder. Gesigneerd en in goede staat 11,5x15x9,5cm.
Ring GG 585/000 Lapponia met groen steen. Fijne Lapponiaring met bekende bewerking en daartussen een groene berylkraal. ø 53 ca 4.2 gr
Zilveren tafelstuk in de vorm van een fraaie ekster, 925/000, ca. 193gr., 21x13cm.