Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.
Oude eikenhouten gestoken kast ca. 1930 in renaissance stijl. Prachtig snijwerk en in goede originele staat 164x61x165cm.
Horloge GG 585/000 met milanese band. Rond horloge, ø 21 mm, met parelmoerplaat, merk Rochemont met milanees gevlochten band. De band vertoond wat gebruikssporen. Lengte 17 cm ca 29.9 gr
Engels 19e eeuws kabinet van mahoniefineer op eiken ca. 1880 met bandintarsia rondom. Origineel beslag en sluetels en geheel in zeer goede originele staat 195x126x58cm.