Oude keramieken kunstenaarsvaas met groen-bruine glazuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-ø24cm.
Keramieken bierpul ca. 1900 in de vorm van Napoleon (minimale chips) 21cm. Cond.: R
Stel 19e eeuwse imari porseleinen schelpvormige schotels met floraal- en gouddecor, 1 oude haarlijn 26x25cm. Cond.: R-G
Grote Villeroy & Boch cache-pot ca. 1900 van keramiek (handvat gelijmd) 25x40xø30cm. Cond.: R
19e Eeuwse Chinese spekstenen presenteerschaal met floraal decor (1 chip). 4x24.5x21cm., Cond.: R/G
Drie oude porseleinen figuren; 1x wandbakje met vogel ca. 1930, onduidelijk gemerkt (chip van bloem af), 1x vlaamse gaai ca. 1930 (nr. 3761, puntje snavel, glazuur af), 1x 2 vogels op tak 2e helft 20e...
Duits porseleinen figuur, Schaubach Kunst, voorstellend een ploegende boer met paard ca. 1950, 11x22x5cm. Cond.: G
Grote terracotta tabakspot ca. 1880 Historisme met originele polychromie in goede staat 20xø17cm.
Porseleinen figuur 2e helft 19e eeuw (merkteken verwijderd), voorstellend een halfnaakte vrouw met druiven en grote schenkkan. Minimale chip blad 16x10x8cm. Cond.: R-G
Twee porseleinen 19e eeuwse sierschotels: 1x Chinese schotel met karperdecor en 1x Chinese schotel met floraal- en bamboedecor. beide in goede staat ø30-ø32cm.
Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Acht delen oud porselein: 6x kop&schotel Royal Albert ca. 1930 met floraal decor en 2x dekselpotten in de vorm van een koffiepot 6xø9cm. en 9x10x6cm.
Drie delen antiek Chinees/Japans porselein/aardewerk: 1x 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met rondom landschapdecor en 2x Japanse kraagvazen 19e eeuw (kleinere vaas heeft een haarscheur, groter...
Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G
Oude keramieken kruik met groen glazuur en 6 bekers, vermoedelijk Rusland. Gemerkt, stempel en Y.G. 33x24x9cm. en 11x7cm.
Vier delen oud Hollands aardewerk; 1x Ban Rossums Toeback met koperen deksel (Delft-blauw), 2x Makkumse schaaltjes (letters P.K.), 1x Delfts asbakje met decor van molens 9-16cm. Cond.: G
Twee imari porseleinen borden ca. 1800; 1x met bloemen- en gouddecor ø22,5cm. en 1x met tuindecor, vogels en gouddecor (minimale randschade) ø24,8cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 2e helft 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G
Kavel oud/antiek porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw o.a: 3 kannen, kop & schotels, potjes, melk en suiker (beschadigingen) Cond.: R
Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.
Divers antiek porselein en aardewerk o.a: 1x Chinees porselein vaas ca. 1930, 2x Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900 met figurendecor, 2x Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met coulissendec...
Delfts keramieken 3-delig kaststel van de Porseleyne Fles ca. 1930 met floraal decor 23-33cm. (1 chip) Cond.: R-G
Twee oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw, Familie Roze stijl met figurendecor (gemerkt) ø23,5-ø20,5cm. Cond.: G
Zes antieke porseleinen handbeschilderde sierschotels met goud- en bloemdecor. Verso gesigneerd J.B. Capellemans Bruxelles. In goede staat ø23,5cm.
Oude keramieken Kantonese vaas ca. 1920 met krijger-decor in goede staat 24xø10cm.
Twee Chinees porseleinen dekselpotten 19e eeuw; 1x Familie Roze met bloemendecor (houten deksel), 14xø10cm. en 1x met blauw bloemendecor, gesigneerd 10xø8,5cm. Cond.: G
Vijf delen Chinees porselein 19e-20e eeuw; 2x Chinese kom met zilveren voet ca. 1900, 1x Chinese bloempot 1e helft 20e eeuw met lekschotel en 1x Chinese schotel 19e eeuw 9,5-16cm. Cond.: G
Twee antieke keramieken schalen; 1x terracotta met glazuur en grepen 19e eeuw 7xø28cm. en 1x natfruitschaal met geschulpte rand en floraal decor 19e eeuw 5xø22,5cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met figurendecor onderop de bodem (gesigneerd), 1x gelijmd, 2x schotel met chip en 2x gaaf
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschaaltjes in goede staat met floraal decor (1 chip) 9x10,5x2cm.
Vier 19e eeuwse porseleinen miniatuur figuren vermoedelijk Duitsland (1 chip) 2,3x5,5cm. Cond.: R-G
Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....
Grote oude gesigneerde Chinese rood geglazuurde vaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 35xø17cm.
Drie Chinese jade kop en schotels ca. 1900 (1 schotel heeft een chip) ø10x6cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw; 1x doorbroken vaas met bloemvaasdecor 1e helft 20e eeuw 28,5xø12cm., 1x met bloemdecor en tekst 1e helft 20e eeuw 29xø12,5cm. Cond.: G
Zeven oude diverse Franse Fayence borden met haandecor ca. 1900 (2x randschade) ø22-ø23cm. Cond.: R-G
Zes Franse Fayence keramieken sierschotels met handgeschilderd bloem- en vogeldecor ca. 1900. 2 Borden met randschade, verder lichte glazuurschades. ca. ø23cm. Cond.: R-G
Vijf oude Franse Fayence handbeschilderde borden met haan- en floraal decor 1e helft 20e eeuw. 1 Schotel met randschade ø13cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen obelisk 20e eeuw met floraal-, zeesterren- en vissendecor in goede staat 67cm.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas 20e eeuw met figurendecor. Gesigneerd en in goede staat 30xø12cm.
Grote Duitse porseleinen vaas met naakte badende dames afgebeeld. Gemerkt Wunsiedel Bavaria. beschildering gesigneerd H. Guuner? ca. 1980, 26xø10cm. Cond.: G
Twee oude Chinese vazen; 1x knobbelvaas celadon met cracele glazuur en 1x porseleinen pijpvaas met aparte glazuur 1e helft 20e eeuw 12,5-16cm. Cond.: G
Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G
Twee oude Deense Bing en Gröndahl vazen; 1x met landschapsdecor 8522 210, 1x met bloesemtakdecor 88/2 -210 B (haarscheur) 17,5xø7,5cm. Cond.: R-G
Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...
Twee decoratieve keramieken leeuwen met bronzen kandelaren en bronzen voet met porseleinen bloemen (1x chip), 2e helft 20e eeuw 32x30x18cm. Cond.: R-G
Prachtig Jugendstil kaststel ca. 1900 van keramiek met handbeschilderd floraal decor (genummerd), 1 chip bij de bodem van de vaas Cond.: R-G
Grote oude Chinees porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met decor van bloesemtakken en vogels (gesigneerd) 46xø22cm. Cond.: G
Porseleinen rookverdrijver ca. 1920 in de vorm van een pierrot (Art Deco) in goede staat 16x13x8,5cm.
Vier oude Chinese capucijner stijl porseleinen kommen 20e eeuw met karper decor 5,5xø17cm. Cond.: G
Grote oude Japans porseleinen dekselpot 20e eeuw met floraal decor en bloemdecor (gemerkt) 49xø23cm. Cond.: G
Drie keramieken figuren ca. 1930; 1x asbak met kikker, 1x Jema Holland asbak met pinguin, 1x grote asbak met ijsbeer (chip oor) (Tjechoslovakia en onduidelijk) 12,5-23cm.
Drie delen oud keramiek; 1x knobbelvaasje ca. 1930 Art Deco met bloemendecor (genummerd), flora plateel Gouda kaarskandelaar ca. 1930 (handvat gelijmd), 1x Flora plateel dekselschaal ca. 1950 Gouda me...
Drie Hollandse Flora Gouda platelen wandplaquettes 50-er jaren met reigerdecor 24-27cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M
Kavel divers antiek Chinees porselein (wrakvondst 17e-18e eeuw) bestaande uit 13 delen; 2 kommen, 8 schaaltjes, 2 lepels en 1 grote 19e eeuwse theepot (bovenrand stukje en stukje bij handvat gelijmd)...
Grote Hollandse vaas (jaren 30) van W.C. Brouwer Leiderdorp. Fraai dik glazuur H.: 27,5cm. Cond.: G
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje (8-kantig) met rondom landschap- en bloemendecor. Chip van de tuit af, deksel heeft lichte randschade en handvat is gelijmd) 11x14,5x8cm. Cond.: R
Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.
Drie Hollandse Delftse blauwe borden ca. 1920; 1x groot bord "Porseleyne Fles" ø22,5cm. en 2x kleiner bord met floraal decor "Porseleyne Fles" ø36cm. Cond.: G
Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.
Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt); 1x dame en heer en 1x bloemenmeisje 11-19cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 27xø17cm.
Twee 19e eeuwse Japanse Kutani vazen; 1x dekselvaas met tekens en figuren (randschade + haarscheur) en 1x vaas, gesigneerd met vogels en bloemdecor (mooie kwaliteit) 29,5-30,5cm. Cond.: M-G
Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 7,5x17xø10,5cm.
Oude Chinese Yixing theepot met mandarijn-eend decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9x13x8cm.
Oude Chinese Yixing theepot 20e eeuw (gesigneerd) met krab op het deksel en vlechtdecor 11x20xø14cm. Tevens 4 kop&schotels Cond.: G
Chinees porseleinen dekselpot, gemerkt met een blad. Familie roze 19e eeuw (beschadigd) met houder 7xø12,5cm. Cond.: M
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diepblauw floraal decor (minimale chips rand) ø22cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal- en tuindecor. Haarscheuren en chips rand ø20-ø22cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuws 5-delig kaststel met floraal decor. 1 vaasje beschadigd, 4x gaaf 6,55-8,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 19e eeuwse kop en schotel met floraal decor en gouddecor in goede staat 5xø10,5cm.
Twee delen antiek Chinees porselein; 1x schenkkan 18e eeuw met blauw decor 10,5x9xø7,5cm. en 1x kom ca. 1800 met blauw floraal decor 8,5x10,5cm.
Divers Chinees porselein 19e-20e eeuw o.a; kopjes met karperdecor, floraal decor en waaierdecor. Tevens een knobbelvaas, losse schotels, etc. (enkele delen beschadigd) 6-12cm. Cond.: R-G
Decoratieve houtgestoken wandplaquette met Fayence keramiek reservoir en wateropvang-bak (kraantjes afsluiting mist) 20e eeuw 60x40x14cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen sierschotels ca. 1900; 1x met twee geisha's (gesigneerd) ø20,7cm. en 1x met decor van bloesemboom en vogels ø21,6cm. Cond.: G
Oude Chinese 6-delige YiXing theeset bestaande uit; tablet, 5 kopjes en theekan 20e eeuw in goede staat. Gegraveerd met teksten 12xø25cm.
Vijf delen antiek keramiek van Societe Ceramique Maastricht ca. 1890 met bloemdecor; 1x grote soepterrine, 1x vleesschaal, 1x ovale schaal en 2x borden (geen beschadigingen) 22-50cm. Cond.: R-G
Vijf oude Italiaanse Fayence voorraadpotten met bloemendecor (lichte chips) 2e helft 20e eeuw 19-28cm. Cond.: R-G
Twee Japans keramieken Satsuma vazen ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 31xø17cm. en 33xø18cm.
Oude 3-delig Delfts keramieken kaststel ca. 1920 met Hollands decor van watergezichten. 1x vaas goed en 2x beschadigd 32-33cm. Cond.: M
Driedelig Villeroy en Boch 6-kantig kaststel ca. 1900 (1x oude haarlijn) 24-30cm. Cond.: G
Drie antieke Villeroy & Boch keramieken vazen ca. 1900 in goede staat 17-20cm.
Driedelig Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 bestaande uit twee knobbelvaasjes en 1x keramieken bolle vaas (bolle vaas beschadigd) 13-21cm. Cond.: R
Driedelig Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 bestaande uit twee knobbelvaasjes en 1x keramieken bolle vaas 13-21cm. Cond.: G
Driedelig antiek keramieken Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 (bolle vaas beschadigd) met landschapsdecor 25-28cm. Cond.: R
Zes Hollands porseleinen kop en schotels (gemerkt PMM Holland) ca. 1930 met Chinees decor. 1x kopje kapot en 1x kopje haarscheur 6xø11,5cm. Cond.: R-G
Twee delen Villeroy en Boch keramiek ca. 1900: 1x cakeschaal ø25cm. en 1x knobbelvaas 32xø13cm. Cond.: G
Vijf antieke keramieken Villeroy en Boch vazen ca. 1900 in goede staat 14-21cm.
Vier delen antiek Villeroy en Boch keramieken vazen ca. 1900 (beschadigd) 16-28cm. Cond.: M-R
Twee Chinees porseleinen penselenvazen met tekst,. figuren en tekens ca. 1900. Handbeschilderd en in goede staat 29,5x12,7cm.
Vier oude opengewerkte handgeschilderde porseleinen gebaksborden met handgeschilderde bloemen- en gouddecor 20e eeuw (ongemerkt) ø20cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen vazen Duitsland; 1x vaas van Oscar Schlegelmilch ca. 1980 met figuren- en gouddecor, 1x vaas Spechtsbrunn ca. 1950 met bloemendecor en 1x vaas Alboth Kaisert met bloem- en goudde...