Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G
Kavel zilver: 1x Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter A: 1860, MT: Anne Brandsma Drachten en zilveren wijnsierkurk 800/000, Beugel is ca. 35gr. (15cm.) Cond.: U
Broche GG 585/000 met portretten.. Ovale portretbroche, 20x25 mm, met gladde rand met getorste bewerking. In de broche kunnen 2 portretten geplaatst worden. ca 4.9 gr
Twee Engels sterling zilveren lepeltjes en een botermesje (L.: 13,5cm.), 925/000, ca. 42gr. (samen) Cond.: U
Mooi driedelig Engels sterling zilveren servies. Het drijfwerk rondom bestaat uit florale motieven. Theepot met houten handvat en knop 925/000. Bruto gewicht ca. 840gr. (theepot 25x13x11cm. Cond.: U
Lot met 6 goud op zilveren ringen en diverse oorknoppen. Zes ringen met o.a. schakelmotieven en zirconia's en diverse oorknoppen met gekleurde stenen, zirconia's en pareltjes. 16 paren. o.a. chirurgis...
Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U
Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U
Collier en armband zilver 835/000, 3rijig. Collier bestaande uit drie fijne colliers, 2x slangenschakels en 1x bolletjesschakel, door elkaar gedraaid. Totale breedte 2.25 mm, lengte 45 cm. En een armb...
Zilveren- overlay dirigent Z gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U
Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...
Oorhangers zilver verguld met amethist. Oorhangers met grote peervormige Amethisten, 14x10 mm. Grootte 35x11mm, ca 4.7 gr
Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U
Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...
Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...
Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G
Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U
Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...
Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U